gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bakens neemt tijdelijk de leiding over bij Helmond Sport

075db612bb8b4ef60c03f97f985aaa65.jpg

Tim Bakens neemt voorlopig de rol van hoofdtrainer over bij eerstedivisionist Helmond Sport. De geboren Doetinchemmer neemt de taken over van Sven Swinnen, die dinsdag door de club werd ontslagen.

Redactie REGIO8 |
Voor Bakens is het de tweede keer in zijn trainersloopbaan dat hij als eindverantwoordelijke voor de groep staat. Ook bij Almere City moest hij een tijdlang als interim-trainer de taken overnemen. De Doetinchemmer is sinds dit seizoen als assistent-trainer actief bij Helmond Sport. Voor zijn periode in Noord-Brabant stond hij onder meer als assistent-trainer onder contract bij Almere City. Eerder was hij actief in de jeugdopleiding van De Graafschap, nadat hij zijn voetbalschoenen aan de wilgen had gehangen.

Mogelijk zit voormalig verdediger Bakens als hoofdtrainer op de bank als Helmond Sport tegen De Graafschap uitkomt. De Doetinchemmers spelen op vrijdagavond 18 november tegen de huidige nummer negentien van de competitie. “De komende weken gaat de club in alle rust op zoek naar een vervanger van Sven Swinnen”, meldt Helmond Sport.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-09 at 22.33.41.jpeg

Achterhoekse remontada blijft uit: De Graafschap weer snel uit play-offs

De Graafschap is er niet in geslaagd om de verloren wedstrijd van afgelopen woensdag tegen Almere City (3-1) in eigen huis om te keren. Op een uitverkochte De Vijverberg werd het 2-2, met uitschakeling en dus een achtste seizoen in de Keuken Kampioen Divisie als gevolg.

OrionstarsTraining10.jpg

Orion wil titel in eigen huis binnenhalen: 'Iets moois neerzetten in een uitverkocht huis'

Orion Stars kan zondag de landstitel prolongeren door in de eigen SaZa Topsporthal te winnen van Lycurgus Groningen. De Doetinchemmers waren in de eerste twee wedstrijden van het vijfluik al te sterk voor de Groningers. Er werd met 3-2 en 1-3 gewonnen. Sterkhouder Jannes van der Ham blikt vooruit op de titelwedstrijd.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 17.04.06.jpeg

'Alles voor die ene G': Superboer laat liefde voor club én zoons tatoeëren

Wesley Vervuren (36) is De Graafschap-supporter in hart en nieren. De liefde voor zijn club heeft hij sinds kort in een kunstwerk vereeuwigd op zijn lichaam. De Superboer die met zijn zoons Gilano (14) en Giovanni (10) uit- en thuiswedstrijden bezoekt, vertelt over de tattoo en de betekenis.

GrenscontrolNL20.jpg

Asielminister: niet meer aan de grens controleren

Asielminister Bart van den Brink wil de regels voor grenscontroles versoepelen. De Koninklijke Marechaussee gaat na september niet meer aan de grens controleren als het aan de CDA-minister ligt, maar gaat gebruikmaken van mobiele controles.

VBFRAALM0.jpg

De Graafschap gelooft in Achterhoeks mirakel: ‘Alle vertrouwen dat we verdergaan’

De Graafschap speelt zaterdag een cruciale duel tegen Almere City FC. Afgelopen woensdag werd op bezoek in het Yanmar stadion met 3-1 verloren. De Superboeren moeten de rug zien te rechten op de eigen Vijverberg, om zicht te houden op promotie naar de Eredivisie.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 15.09.50.jpeg

Auto belandt in sloot na botsing op rondweg in Zelhem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de N315 in Zelhem. Beide auto’s hebben behoorlijke schade en moeten worden afgesleept. De provincie heeft de rondweg in beide richtingen afgesloten.