gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Büttner verlaat De Graafschap voor oude liefde Vitesse

6b00603f1e32b1e73958012fb20b06f2

De 35-jarige linksback Alexander Büttner gaat De Graafschap verlaten voor een terugkeer naar Vitesse. De Doetinchemmer had nog een contract tot het einde van het seizoen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Alexander Büttner verlaat De Graafschap na twee seizoenen en keert terug in Arnhem, dit melden verschillende bronnen. Büttner tekende in 2022 bij De Graafschap voor drie jaar. Hij kwam destijds transfervrij over van RKC Waalwijk. Nu keert de verdediger terug bij de club waar hij de meeste tijd van zijn carrière doorbracht. Büttner kwam in twee eerdere dienstverbanden al 196 keer uit voor de Arnhemmers. De Doetinchemmer kwam 69 keer in actie voor De Graafschap.

In 2012 verdiende Büttner een transfer van Vitesse naar de Engelse topclub Manchester United. Verder speelde hij voor Dinamo Moskou (Rusland), Anderlecht (België) en New England Revolution (Amerika).

De eerste ontmoeting tussen de Superboeren en de Arnhemmers staat gepland voor zondag 29 september in Doetinchem.

Lees ook

SupermarktAlmen0

Supermarkt blijft toch in Almen: 'Gevormd door dorpsraad en mensen uit het dorp'

Toen de vorige eigenaar van de supermarkt in Almen aankondigde te willen stoppen, kwam de dorpsraad direct in actie. Zij besloten gezamenlijk de verantwoordelijkheid voor de winkel te dragen, iets dat volgens de dorpsraad essentieel is.

WhatsApp Image 2026-06-16 at 10.56.56

Jongeman aangehouden na melding persoon te water in Doetinchem

Een melding van een persoon te water in de Oude IJssel bij Brasem in Doetinchem leidde dinsdagochtend tot de inzet van meerdere hulpdiensten. Volgens de politie ging het om een jongeman die eerder nabij de binnenstad te water was geraakt. Hij werd nagekeken door ambulancepersoneel en later aangehouden.

Bax2Give 2026 foto Simon Schutter

Hardlopende advocaten uit Doetinchem halen 65 duizend euro op voor WensAmbulance

De actie BAX2Give leverde afgelopen weekend een immens recordbedrag voor het goede doel op. 59 deelnemers volbrachten zaterdag en zondag in verschillende etappes samen de 255 kilometer tellende hardlooptocht van Groningen naar Doetinchem. Het resultaat: 65.215,37 euro voor de stichting WensAmbulance Oost-Nederland.

BoerinAnna20

Afbrokkelende muurschildering boerin Anna verdwijnt, maar krijgt nieuwe plek

De muurschildering van boerin Anna Reintjes op het Mogendorff-pand aan de Gart Seevinkstraat in Doetinchem is in verval. Het schilderij brokkelt af door een slechte ondergrond en krijgt daarom een nieuwe plek. Op de plek van boerin Anna komt een nieuw kunstwerk.

Schermafbeelding 2026-06-15 154209

Bijna 13.500 boetes in ruim vijf weken door flexflitser in Gaanderen

De beruchte flexflitser aan de Rijksweg in Gaanderen heeft in de maand mei en in de eerste week van juni flink doorgeflitst. Uit cijfers van het Openbaar Ministerie blijkt dat de flitser in deze periode maar liefst 13.438 keer een snelheidsovertreding heeft geregistreerd.

Beachvolleysilvolde10

84 teams strijden voor felbegeerde beker op vierde editie van Beachvolley Silvolde

Silvolde veranderde afgelopen zaterdag even in Silvolde aan zee. In een weiland aan de Berkenlaan vond de vierde editie van het Silvoldse beachvolleybaltoernooi plaats. Maar liefst 600 deelnemers streden om de felbegeerde beker, tot vreugde van de organisatie.