gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobiliste botst op boom in Doetinchem

aa329e7f1b115b6aa59cd281f9543782

Een automobiliste is zaterdagochtend op een boom geknald in Doetinchem. Ze is na het ongeval overgebracht naar het ziekenhuis.

Redactie REGIO8 |
Het ongeval vond rond 10.45 uur plaats op de Bedrijvenweg. De vrouw reed vanaf de rotonde in de richting van de verkeerslichten op de kruising met de Oostelijke Randweg. Door onbekende oorzaak verloor ze de macht over het stuur, waarna ze aan de linkerzijde van de weg tegen een boom botste. De auto kwam vervolgens in de middenberm tot stilstand.

De automobiliste is na het ongeval met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De Bedrijvenweg is een tijdlang gedeeltelijk afgesloten geweest. DE auto raakte zwaar beschadigd en moest worden afgesleept.

Foto: 11achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Bax2Give 2026 foto Simon Schutter

Hardlopende advocaten uit Doetinchem halen 65 duizend euro op voor WensAmbulance

De actie BAX2Give leverde afgelopen weekend een immens recordbedrag voor het goede doel op. 59 deelnemers volbrachten zaterdag en zondag in verschillende etappes samen de 255 kilometer tellende hardlooptocht van Groningen naar Doetinchem. Het resultaat: 65.215,37 euro voor de stichting WensAmbulance Oost-Nederland.

BoerinAnna20

Afbrokkelende muurschildering boerin Anna verdwijnt, maar krijgt nieuwe plek

De muurschildering van boerin Anna Rientjes op het Mogendorff-pand aan de Gart Seevinkstraat in Doetinchem is in verval. Het schilderij brokkelt af door een slechte ondergrond en krijgt daarom een nieuwe plek. Op de plek van boerin Anna komt een nieuw kunstwerk.

Schermafbeelding 2026-06-15 154209

Bijna 13.500 boetes in ruim vijf weken door flexflitser in Gaanderen

De beruchte flexflitser aan de Rijksweg in Gaanderen heeft in de maand mei en in de eerste week van juni flink doorgeflitst. Uit cijfers van het Openbaar Ministerie blijkt dat de flitser in deze periode maar liefst 13.438 keer een snelheidsovertreding heeft geregistreerd.

Beachvolleysilvolde10

84 teams strijden voor felbegeerde beker op vierde editie van Beachvolley Silvolde

Silvolde veranderde afgelopen zaterdag even in Silvolde aan zee. In een weiland aan de Berkenlaan vond de vierde editie van het Silvoldse beachvolleybaltoernooi plaats. Maar liefst 600 deelnemers streden om de felbegeerde beker, tot vreugde van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-06-15 at 11.36.02

Automobilist botst in Doetinchem op afvalwagen

Een auto kwam maandagochtend op de kruising Handelskade en C. Missetstraat in Doetinchem in botsing met een afvalwagen. De bestuurder van de auto ging voor controle naar het ziekenhuis.

SinderenBlur

Automobilist mist bocht en schampt boom bij Sinderen

Een automobilist is zondagmiddag tegen een boom gebotst in het buitengebied van Sinderen. Bij het ongeval zijn geen gewonden gevallen.