gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobiliste belandt in nat weiland na ongeval bij Westendorp

9e7b2cea162281708fa2b54f85923fbf.jpg

Bij een ongeval met twee voertuigen in Westendorp zijn donderdagochtend alle inzittenden met de schrik vrijgekomen. Een van de auto's belandde in een ondergelopen gedeelte van een weiland.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 07.45 uur op de Doetinchemseweg. Een bestuurder rijdend op de Zaaltjesdijk wilde wachten met het oprijden van de Doetinchemseweg, maar schoot met zijn voet van de rem af. Hierdoor kwam zijn voertuig op de weg terecht en botste op een andere auto met daarin twee vrouwen. De automobiliste en haar passagier waren onderweg vanuit Westendorp in de richting van Doetinchem. Door de botsing is de auto van de vrouwen overdwars geschoten en uiteindelijk van de weg geraakt. Het voertuig belandde in een met water ondergelopen weiland en kwam daar tot stilstand.

Alle betrokkenen zijn gecontroleerd door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. De man is gecontroleerd op alcoholgebruik, maar dat was niet het geval. De voertuigen moesten worden afgesleept.

Lees ook

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.