Ulft, Netherlands

Automobilist slaat over de kop bij centrum van Doetinchem

Een jonge automobilist is in de nacht van dinsdag op woensdag op de kop terecht gekomen bij het centrum van Doetinchem. Dat gebeurde nadat hij op de Hofstraat tegen een middengeleider was gebotst.
Redactie REGIO8 | 26 april 2023 10:42 | Aangepast op 26 april 2023 10:42
Het eenzijdige ongeluk gebeurde iets na 01.00 uur. De automobilist, die net zijn rijbewijs had gehaald, reed in de richting van de J.F. Kennedylaan toen hij de controle over het voertuig verloor en op de middengeleider botste. De auto vloog vervolgens over de kop en kwam op het dak terecht op een naast de Hofstraat gelegen fietspad.

De twee inzittenden zijn met hulp van omwonenden uit het voertuig gehaald. De bestuurder is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis. De auto moest worden afgesleept.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Vierde landstitel lonkt voor Orion Stars na tweede overwinning op Lycurgus

Orion Stars uit Doetinchem heeft zich een ideale uitgangspositie verschaft voor het binnenhalen van ...

Bocholts laatste ooggetuigen beschrijven het einde van de oorlog in een volledig gebombardeerde stad

"Die voortdurende luchtalarmen waren voor ons kinderen gewoonweg vreselijk!" Indringend beschreef Ma...

Estafettelopers Doetinchem zijn binnen, vrijheid vieren kan beginnen

Na een nachtelijke estafetteloop van bijna tien uur is maandag rond 10.45 uur het vrijheidsvuur aang...

Boumans geniet nog altijd na van Koningsdag: ‘Alleen maar blije mensen gezien’

Het is inmiddels alweer een week geleden, maar op zaterdag 26 april stond heel Doetinchem op zijn ko...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

Doetinchemse burgemeester wil start Tour de France naar de grensstreek halen

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem wil samen met de Duitse collega’s in de grensregio de Tour ...