gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilist schrikt van spin en botst op vrachtwagen bij Aalten

cab8ff940176c146e22e601fa94e5051

Een automobilist is vrijdagochtend op de zijkant terecht gekomen na een botsing met een vrachtwagen op de weg tussen Aalten en Varsseveld. De man probeerde naar eigen zeggen een spin uit de auto te krijgen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeluk gebeurde rond 07.30 uur op de Varsseveldsestraatweg N318. De automobilist reed in de richting van Varsseveld toen hij werd afgeleid door de spin in zijn voertuig. De auto kwam op de verkeerde weghelft terecht waar de bestuurder een vrachtwagen schampte. Na de botsing kwam de auto op de zijkant op het fietspad terecht. Ondanks de impact, kwam de automobilist er met wat schrammetjes vanaf.

Ook de vrachtwagenchauffeur kwam met de schrik vrij bij de botsing. Het overige verkeer ondervond wel flinke hinder van het ongeluk. De auto moest, evenals de vrachtwagen, worden afgesleept.

Lees ook

HELGRA10

De Graafschap opent in Helmond: 'Nu gaat het om de knikkers'

Het gaat beginnen voor De Graafschap. Op Sportpark Pluimerskamp in Zelhem werd vrijdag onder toeziend oog van tientallen supporters getraind en voorbereid voor zondagmiddag. De Doetinchemmers trappen dan hun achtste seizoen op rij in de eerste divisie af met een bezoek aan Helmond Sport.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 15.15.40

Kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in centrum Doetinchem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de Europaweg in Doetinchem. De kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in het centrum.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 14.37.15

Weerboer Gerrit voorspelt een zomers weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij sluis de Pol bij Gaanderen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.11.35

Erwin Versteeg beoogd wethouder Berkelland als opvolger Koenderink

Samen voor Berkelland draagt de Enschedese Erwin Versteeg voor als wethouder in de gemeente Berkelland. Versteeg wordt hiermee de opvolger van Ton Koenderink die na vijf dagen stopte als wethouder. Versteeg is momenteel raadslid in Enschede namens Belang van Enschede.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.02.19

Koninklijke Marechaussee betrokken bij ongeval in Beek

Een auto van de Koninklijke Marechaussee is vrijdagmiddag betrokken geraakt bij een ongeval in Beek. Het verkeer wordt om het ongeval geleid.

4-DSC08136

De Graafschap legt Jannes Wieckhoff vast: Duitse rechtsback tekent voor twee jaar

De Graafschap heeft donderdagmiddag de Duitser Jannes Wieckhoff gepresenteerd. De 26-jarige rechtsback komt transfervrij over van competitiegenoot Heracles Almelo.