Ulft, Nederland
Terug

Automobilist ramt bloembak en een zuil

1ec01333ad9e3f30303e1c899f974cc8.jpg

Een automobilist is dinsdagochtend op een bloembak en een zuil bij een dierenwinkel gebotst in de kern van Varsseveld. Hij is daarbij niet gewond geraakt.

Jasper Hazelaar |
Het eenzijdige ongeval vond rond 10.30 uur plaats op de Burgemeester van de Zandestraat. De automobilist reed vanaf de Aaltenseweg richting het centrum van Varsseveld. Hij stuurde op een gegeven moment om onbekende reden naar rechts, waarbij hij de parkeerplaats van een supermarkt opschoot. Hij ramde een bloembak en kwam uiteindelijk tegen de zuil van een dierenwinkel tot stilstand.

Ondanks de klap was de bestuurder aanspreekbaar na het ongeval. Er is geen ambulance ter plaatse gekomen. De auto raakte zwaar beschadigd en moest worden afgesleept. Ook de zuil bij de dierenwinkel heeft door het ongeval schade opgelopen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Dutch Scorpions1.jpg

Dutch Scorpions aast op regionaal beachsportcentrum in Doetinchem

Aan ambities geen gebrek bij het Doetinchemse Dutch Scorpions. De voetbalvereniging wil hét beachsportcentrum van Oost-Nederland opzetten en biedt zand en reclameborden aan om geld bij elkaar te harken. De gesprekken met de gemeente lopen.

OostrumStatiegeld.jpg

Veel steun voor man uit Eibergen die bekeuring kreeg voor verzamelen statiegeldblikjes

De 27-jarige Robert uit Eibergen heeft veel steun gekregen na een boete die hij vorige week ontving voor het verzamelen van statiegeldblikjes uit prullenbakken. De zaak zorgde voor veel onbegrip in de regio en daarbuiten. Dankzij de vele steunbetuigingen is de boete van 170 euro betaald.

WhatsApp Image 2026-02-20 at 22.31.40.jpeg

De Graafschap wint moeizaam van Jong FC Utrecht en doet goede zaken

De Graafschap heeft vanavond een verdiende, maar moeizame overwinning op Jong FC Utrecht geboekt. Op een regenachtige Vijverberg schoot invaller Fedde de Jong de Superboeren naar een belangrijke driepunter in de strijd om plaats drie.

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.