gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Automobilist overleden bij eenzijdig ongeval Ruurlo

3fef02f93ce1068ef567bb5f851e2062

Bij een ernstig ongeval op de Groenloseweg (N319) tussen Ruurlo en Groenlo is zaterdagochtend een bestuurder om het leven gekomen.

Bart Sollman |  | Aangepast op
Het ongeluk gebeurde rond 10.15 uur op de provinciale weg. Door een nog onbekende oorzaak botste de bestuurder van een personenauto frontaal op een boom langs de weg. Hulpdiensten rukten massaal uit na het ongeluk.

Naast meerdere brandweerwagens en ambulances werd er ook een mobiel medisch team per traumahelikopter opgeroepen. Zij hoefden echter niet ter plaatse te komen. De bestuurder bleek bij aankomst van de hulpdiensten al te zijn overleden.

De Groenloseweg is vanwege het ongeluk volledig afgesloten. De verkeersongevallenanalyse doet onderzoek naar de oorzaak van het ongeval. De provincialeweg zit naar schatting tot 14.00 uur dicht.

Lees meer over:

| |

Lees ook

SinderenBlur

Automobilist mist bocht en schampt boom bij Sinderen

Een automobilist is zondagmiddag tegen een boom gebotst in het buitengebied van Sinderen. Bij het ongeval zijn geen gewonden gevallen.

LangeMannen Doetinchem foto Omroep GLD

Van Orion naar Oranje: jeugdvrienden beleven volleybalsprookje in Doetinchem

In een goed gevulde Topsporthal in Doetinchem heeft het Nederlands volleybalteam afgelopen weekend overtuigend gewonnen. De ploeg van bondscoach Joel Banks won in de CEV European League met 3-0 van Georgië en ook met 3-0 van Slowakije. Banks gunde bijna zijn hele selectie speeltijd, waardoor ook de nieuwe generatie internationals zich nadrukkelijk kon laten zien.

WhatsApp Image 2026-06-14 at 11.56.48

Auto brandt uit in Doetinchem, mogelijke brandstichting

Een auto aan de Schimmelpennincklaan in Doetinchem is in de nacht van zaterdag 13 op zondag 14 juni uitgebrand. De politie houdt rekening met brandstichting.

WhatsApp Image 2026-06-15 at 09.21.29

Wielrenner hard ten val in Stokkum, mogelijke aanrijding

Een wielrenner kwam zaterdagmiddag hard ten val op de ’s-Heerenbergseweg in Stokkum. Dat gebeurde nadat een auto met hoge snelheid over de weg. De man is gewond naar het ziekenhuis in Doetinchem gebracht.

TreinDE10

Onderzoek naar nieuwe treinverbinding met Duitsland

NS onderzoekt samen met Deutsche Bahn of er een extra internationale intercity kan gaan rijden tussen Nederland en het Duitse Ruhrgebied, met een stop in Arnhem. Dit kan voor reizigers uit de Achterhoek de OV-verbinding met Duitsland flink verbeteren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.