Ulft, Netherlands

Auto te water in Doetinchem

In een beek in Doetinchem is vrijdagochtend vroeg een auto aangetroffen. Een voorbijganger zag het voertuig liggen, bij de kruising van de Bedrijvenweg met de N316.
Tim Rondeel | 5 augustus 2022 09:33 | Aangepast op 5 augustus 2022 09:33
Toen de hulpdiensten arriveerden bleek de bestuurder van de auto nergens te bekennen, zo meldt Omroep Gelderland. De brandeer heeft in het water gezocht om te kijken of de persoon te water was geraakt. Hoe de auto in het water is beland, is niet duidelijk.

Omdat niemand werd aangetroffen heeft de politie op basis van het kenteken een bezoek gebracht aan het huisadres van de vermoedelijke eigenaar. Het is onbekend of de politie daar de bestuurder heeft aangetroffen.

Foto: Eastview media

Lees meer over:

112-meldingen|Doetinchem|

Lees ook

Doetinchemmer Thom van Campen nieuwe voorzitter Tweede Kamer

De in Doetinchem opgegroeide Thom van Campen (VVD) is dinsdagavond gekozen als nieuwe voorzitter van...

Container valt van aanhanger op drukke kruising in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur heeft dinsdagochtend een container verloren op de drukke kruising nabij het...

Illegale rave in gekraakt pand Doetinchem beëindigd door politie

De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een illegale raveparty beëindigd in een gekraak...

Fietser gewond bij aanrijding op Liemersweg in Doetinchem

Een fietser is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het ongeval gebeurde o...

Inloophuis in Doetinchem ondersteunt al 12,5 jaar iedereen die met kanker te maken heeft

Het Oude IJssel Huis in Doetinchem is voor veel mensen een belangrijke plek. De deuren staan open vo...

Achterhoekse ‘hoornaarsjacht’ in de herfst: ‘Nu is het juist zo handig’

De opkomst van de Aziatische hoornaar blijft een groot probleem in de Achterhoek. Hoewel ze vooral i...