Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een auto is maandagavond op de A18 ter hoogte van Wehl in de slip geraakt, vervolgens in een spin terechtgekomen en op de rijbaan tot stilstand gekomen. Een achteropkomende automobilist kon het voertuig niet meer ontwijken en botste ertegenaan.
Het ongeval gebeurde rond 21.15 uur. Hoe de auto in de spin heeft kunnen raken, is niet bekend. Nadat de tweede auto tegen het voertuig was gebotst, naderde ook een vrachtwagen. Deze schampte langs de betrokken voertuigen. Een andere automobilist die daarachter reed, moest een noodstop maken.
Bij het ongeval raakte niemand gewond. Twee voertuigen raakten dusdanig beschadigd dat ze moesten worden afgesleept. Twee andere betrokken voertuigen konden hun weg zelfstandig vervolgen. Het overige verkeer werd tijdelijk langs de plek van het ongeval geleid.