gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Auto botst op boom en eindigt op zijkant

996fb7422cb6132d4e9f3291fa95bc6b

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is vrijdagmiddag een auto met Duits kenteken op een boom gebotst en op zijn kant beland. Twee van de drie Poolse inzittenden zijn daarbij gewond geraakt.

Serena Speet |
Het ongeval gebeurde rond 14.45 uur op de Gendringseweg ter hoogte van de Heurnseweg. De Poolse bestuurder, die in de richting van Sinderen reed, verloor in de bocht de macht over het stuur en reed tegen een boom aan. De auto belandde vervolgens op de zijkant. De drie inzittenden wisten zelfstandig uit het voertuig te stappen.

Een van de inzittenden liep bij het ongeval een hoofdwond op. Hij is door het ambulancepersoneel gecontroleerd. De automobilist en één passagier zijn met de ambulance meegegaan naar het ziekenhuis, de derde inzittende kwam met de schrik vrij. Vermoedelijk reed de bestuurder onder invloed van alcohol.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

|

Lees ook

9563d98c-2c3c-49aa-89a6-599a6f8f3d25

Bestuurder scootmobiel valt op drukke weg tussen Zeddam en Etten

Een bestuurder van een scootmobiel is dinsdagmiddag ten val gekomen op de Terborgseweg tussen Etten en Zeddam. De man is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Dobbervissen30

Jespe uit Gaanderen vist zich naar Nederlandse titel: ‘Prachtig om te bereiken’

Voor de één is vissen vooral een kwestie van rustig wachten, voor Jespe Winters uit Gaanderen is het inmiddels topsport. De jonge visser kroonde zich begin september in Giethoorn tot Nederlands kampioen dobbervissen onder de twintig jaar. Zijn liefde voor de sport begon al op jonge leeftijd, toen hij zijn eerste hengel kreeg en steeds vaker aan de waterkant te vinden was.

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

SportzaalBreedenbroek0

Breedenbroek luidt noodklok over toekomst sporthal: ‘Wij vragen niet om een pot goud’

Het bestuur van de sporthal in Breedenbroek luidt de noodklok. Er is een flink geldbedrag nodig om de vijftig jaar oude sporthal überhaupt open te kunnen houden. De staat van het gebouw is volgens secretaris Margriet Coenders niet best.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

04 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek onder toezicht gesteld door tekort aan asielopvang

Minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie heeft de gemeente Oude Ijsselstreek officieel onder toezicht gesteld. Dat doet de minister bij gemeenten die niet voldoen aan de spreidingswet. Daarmee is Oude IJsselstreek de derde Achterhoekse gemeente die onder toezicht staat.