gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Auto botst op boom en eindigt op zijkant

996fb7422cb6132d4e9f3291fa95bc6b

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is vrijdagmiddag een auto met Duits kenteken op een boom gebotst en op zijn kant beland. Twee van de drie Poolse inzittenden zijn daarbij gewond geraakt.

Serena Speet |
Het ongeval gebeurde rond 14.45 uur op de Gendringseweg ter hoogte van de Heurnseweg. De Poolse bestuurder, die in de richting van Sinderen reed, verloor in de bocht de macht over het stuur en reed tegen een boom aan. De auto belandde vervolgens op de zijkant. De drie inzittenden wisten zelfstandig uit het voertuig te stappen.

Een van de inzittenden liep bij het ongeval een hoofdwond op. Hij is door het ambulancepersoneel gecontroleerd. De automobilist en één passagier zijn met de ambulance meegegaan naar het ziekenhuis, de derde inzittende kwam met de schrik vrij. Vermoedelijk reed de bestuurder onder invloed van alcohol.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

|

Lees ook

Zon0

Code geel vanwege hitte in de Achterhoek

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor hitte in de Achterhoek. De weerswaarschuwing is afgegeven tot en met vrijdag.

Drone fotografie hennep

Wildkwekerij met zo'n tien hennepplanten gevonden in Lochem

Groene Boa’s hebben in het buitengebied van Lochem een illegale wietplantage gevonden. Tussen de bomen was een wildkwekerij gemaakt met zo’n tien hennepplanten.

pride vlag

Achterhoek Pride hangt regenboog vlag halfstok: 'De aanslag in Berlijn raakt ons diep'

De organisatie van Achterhoek Pride roept op om woensdag 29 juli de regenboogvlag halfstok te hangen. Deze actie wordt georganiseerd om stil te staan bij de slachtoffers van de aanslag in Berlijn tijdens het slotfeest van de Pride. Het doel is om met deze actie een krachtig statement te maken tegen elke vorm van haat en geweld tegen de lhbtiqa+ -gemeenschap.

Hidde Jurjus

Achterhoeker Jurjus tekent voor drie seizoenen in Volendam

Doelman Hidde Jurjus heeft een contract voor drie jaar getekend bij eerstedivisionist FC Volendam. De 32-jarige Achterhoeker was transfervrij na zijn vertrek bij FC Groningen en tekent nu bij de competitiegenoot van De Graafschap.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 11.33.17

Brand in bos bij Zeddam, kampvuur met worsten is de boosdoener

In het bos tussen Zeddam en ’s-Heerenberg heeft een brandje gewoed. De oorzaak van de brand is een kampvuurtje geweest waar worstjes op zijn gebakken.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 11.22.22

Zorgaanbieder in Doetinchem moet cliënten overdragen na ingrijpen inspectie

De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) heeft zorgaanbieder CuraCo in Doetinchem vier weken de tijd gegeven om hun cliënten over te dragen aan een andere zorgaanbieder. Volgens de inspectie wordt de zorg met ernstige tekortkomingen aangeboden.