Ulft, Netherlands

Auto belandt op zijkant na harde botsing, brandweer bevrijdt vrouw uit auto

Foto: REGIO8
Bij een aanrijding tussen twee automobilisten op de Hamelandroute bij Lichtenvoorde zijn twee gewonden gevallen. Toegesnelde brandweerlieden hebben een vrouw uit haar auto moeten bevrijden.
Redactie REGIO8 | 30 april 2025 09:11 | Aangepast op 30 april 2025 09:11
Het ongeval gebeurde rond 21.30 uur op de kruising van de Hamelandroute en de Buddinkdijk. Een automobiliste komende vanaf de Buddinkdijk de kruising oversteken. Hierbij had ze haar aandacht gevestigd op aankomende fietsers, waardoor ze een auto komende van rechts over het hoofd zag met botsing tot gevolg.

Door de botsing is de auto op de zijkant belandt waardoor de vrouw haar voertuig niet kon verlaten. De toegesnelde brandweerlieden hebben de vrouw uit haar voertuig bevrijdt, en is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis. De andere bestuurder heeft lichte verwondingen opgelopen aan zijn hand.

Lees ook

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...

‘Pre-sale’ moet Montferlanders aan woning helpen in eigen dorp

Montferland heeft donderdag de eerste concrete woningbouwplannen gepresenteerd voor Nieuw-Dijk, Kild...

30-jarige Doetinchemmer veroordeeld tot celstraf voor witwassen

Een 30-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot acht maanden gevangenisstraf, ...

Skyzone in Doetinchem sluit definitief en maakt plaats voor sporthal

Skyzone in Doetinchem sluit permanent haar deuren en maakt plaats voor een sporthal. Na aanhoudend t...