Ulft, Netherlands

Auto belandt op zijkant na harde botsing, brandweer bevrijdt vrouw uit auto

Foto: REGIO8
Bij een aanrijding tussen twee automobilisten op de Hamelandroute bij Lichtenvoorde zijn twee gewonden gevallen. Toegesnelde brandweerlieden hebben een vrouw uit haar auto moeten bevrijden.
Redactie REGIO8 | 30 april 2025 09:11 | Aangepast op 30 april 2025 09:11
Het ongeval gebeurde rond 21.30 uur op de kruising van de Hamelandroute en de Buddinkdijk. Een automobiliste komende vanaf de Buddinkdijk de kruising oversteken. Hierbij had ze haar aandacht gevestigd op aankomende fietsers, waardoor ze een auto komende van rechts over het hoofd zag met botsing tot gevolg.

Door de botsing is de auto op de zijkant belandt waardoor de vrouw haar voertuig niet kon verlaten. De toegesnelde brandweerlieden hebben de vrouw uit haar voertuig bevrijdt, en is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis. De andere bestuurder heeft lichte verwondingen opgelopen aan zijn hand.

Lees ook

Duizenden cadeaus opgehaald in Doetinchem: 'Dan smelt je gewoon'

De Sint is weer in het land en dat betekent dat er weer veel cadeautjes moeten worden uitgedeeld. De...

Politie treft 107 hennepplanten aan in woning in Drempt

Bij een woning aan de Zomerweg in Drempt heeft de politie dinsdagmiddag meer dan honderd hennepplant...

Goed nieuws voor de Achterhoek: Duitse dijk veel sneller klaar dan verwacht

Het gebeurt niet vaak bij grote waterbouwprojecten, maar bij Emmerik mag de vlag uit: een stuk Rijnd...

Berkelland reserveert 7 ton voor herinrichting publieksruimte gemeentehuis in Borculo

Moest er nu 7 ton, 4 ton of 6 ton worden uitgetrokken voor de herinrichting van de publieksruimte in...

Gewonde bij botsing op de Hengeloseweg bij Vorden

Bij een kop- staartbotsing op de Hengeloseweg bij Vorden is een gewonde gevallen. Ook raakten er dri...

De Graafschap verliest van koploper ADO Den Haag

De Graafschap is er niet in geslaagd om koploper ADO Den Haag te verslaan. In het Werktalent Stadion...