Ulft, Netherlands

Auto belandt op zijkant na harde botsing, brandweer bevrijdt vrouw uit auto

Foto: REGIO8
Bij een aanrijding tussen twee automobilisten op de Hamelandroute bij Lichtenvoorde zijn twee gewonden gevallen. Toegesnelde brandweerlieden hebben een vrouw uit haar auto moeten bevrijden.
Redactie REGIO8 | 30 april 2025 09:11 | Aangepast op 30 april 2025 09:11
Het ongeval gebeurde rond 21.30 uur op de kruising van de Hamelandroute en de Buddinkdijk. Een automobiliste komende vanaf de Buddinkdijk de kruising oversteken. Hierbij had ze haar aandacht gevestigd op aankomende fietsers, waardoor ze een auto komende van rechts over het hoofd zag met botsing tot gevolg.

Door de botsing is de auto op de zijkant belandt waardoor de vrouw haar voertuig niet kon verlaten. De toegesnelde brandweerlieden hebben de vrouw uit haar voertuig bevrijdt, en is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis. De andere bestuurder heeft lichte verwondingen opgelopen aan zijn hand.

Lees ook

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Na een tropisch warme woensdag trok er een zware zomerse storm over de Achterhoek. Vooral Winterswij...

Dak van bedrijfspand in Winterswijk stort in na extreem weer: geen gewonden

Het dak van een bedrijfspand in Winterswijk is woensdagmiddag ingestort na extreem weer. Op het mome...

Achterhoekers Meijer en Ulderink volgen Ten Hag naar Leverkusen

Doetinchemmer Rogier Meijer en Aaltenaar Andries Ulderink gaan aan de slag als assistent-trainers bi...

Man op scootmobiel gewond na botsing met groep scholieren in Doetinchem

Bij een ongeval op de Gaanderenseweg in Doetinchem is woensdagmiddag een man op een scootmobiel in b...

Winterswijk trekt samen op voor amateurkunst als sociale pijler en levendige wijken en dorpen

In de foyer van Boogie Woogie worden de handtekeningen gezet. Een leerling met een gitaar in een rug...

Waterschap koelt brug Hoog-Keppel, andere bruggen kunnen hitte aan

Het Waterschap Rijn en IJssel heeft woensdag de brug over de Oude IJssel bij Hoog-Keppel gekoeld met...