Ulft, Netherlands

Auto belandt in sloot bij eenzijdig ongeval in Halle

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een eenzijdig ongeval op de Halle-Nijmanweg in Halle is zondagavond een automobiliste met haar auto in de sloot terechtgekomen. Door een onbekende reden schoot zij in een bocht rechtdoor en kwam in de sloot tot stilstand.
Redactie REGIO8 | 9 december 2024 09:43 | Aangepast op 9 december 2024 09:43
Het ongeval gebeurde rond 21.00 uur. De vrouw reed vanuit Halle in de richting van Halle-Nijman. In een bocht reed ze rechtdoor en kwam vervolgens in de berm tot stilstand. In het voertuig zaten twee inzittenden.

Beide inzittenden zijn gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel. Niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. Het voertuig is door een berger uit de sloot gehaald.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Lees ook

Auto belandt op de kop na aanrijding met vrachtwagen nabij Drempt

Een automobilist is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een aanrijding met een vrachtwagen,...

Auto vat vlam na aanrijding bij supermarkt in Doetinchem

Op de J.F. Kennedylaan in Doetinchem is een auto beschadigd geraakt door een brand. Het vuur zou mog...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing in Aalten

Bij een kop-staartaanrijding op de Varsseveldsestraatweg in Aalten zijn dinsdagmiddag twee auto's ha...

Automobilist vliegt uit de bocht en knalt tegen hekwerk in Wehl

Bij een ongeval op de Kryptonstraat in Wehl is vrijdagavond een automobilist uit de bocht gevlogen e...

Scooterrijder gewond bij ongeval op Industrieweg in Terborg

Bij een ongeval in Terborg tussen een automobilist en een scooterrijder is één persoon gewond geraak...

Inbraak bij juwelierswinkel Doetinchem, twee personen aangehouden

Bij een juwelier in het centrum van Doetinchem heeft donderdagnacht een inbraak plaatsgevonden. Twee...