Ulft, Netherlands

 

Auto belandt in de sloot nabij Lievelde

Een automobilist is maandagmiddag in een sloot terechtgekomen in het buitengebied van Lievelde. De bestuurder is met onbekend letsel naar het ziekenhuis overgebracht.
Serena Speet | 4 januari 2022 19:42 | Aangepast op 4 januari 2022 19:42
Het ongeval gebeurde 14.15 uur op de Oude Lievelderweg. Een automobilist, die vanuit Lichtenvoorde in de richting van Lievelde reed, kwam net na een bocht op de kop in de sloot terecht. Mogelijk is het voertuig in de rechterberm gekomen en moest de bestuurder een stuurcorrectie maken.

De bestuurder is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht. De auto raakte flink beschadigd en moest worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Lievelde|Ongeval|OostGelre|

Meest gelezen

Vier doden na ernstig ongeval op snelweg A3 bij Emmerik

Redactie REGIO8 | 26 mrt 2023 18:00

Vrachtwagen vol met aardappelen kantelt in Ruurlo

Redactie REGIO8 | 27 mrt 2023 14:15

Lees ook

Stichting vindt coronaprotest ongepast

Stichting 4 en 5 mei Lichtenvoorde noemt het protesteren bij een oorlogsmonument in de plaats ongepa...

Duitse politie zoekt Nederlandse doorrijder

De Duitse politie is op zoek naar de bestuurder van een auto met Nederlands kenteken die dinsdag doo...

Geen gewonden bij aanrijding Lichtenvoorde

Bij een aanrijding op een kruising in Lichtenvoorde zijn vrijdagavond twee auto's betrokken geraakt....

Twee gewonden bij aanrijding in Zelhem

Bij een aanrijding tussen twee voertuigen in Zelhem zijn woensdagavond twee personen gewond geraakt....

Paal door voorruit auto na ongeval op A18

Een automobilist is vrijdagmiddag met de schrik vrijgekomen bij een ongeval op de snelweg A18 nabij ...

Botsing na voorrangsfout bij Gendringen

Twee auto's zijn zondagmiddag op elkaar gebotst op een kruising in het buitengebied van Gendringen. ...