Ulft, Nederland
Terug

Alsnog examenfeest voor 'coronageslaagden'

33b3324d942277c30c4a2eb39919266d.jpg

Scholengemeenschap Marianum, met locaties in Lichtenvoorde en Groenlo, organiseert alsnog een examenfeest voor leerlingen die in 2020 en 2021 een diploma hebben gehaald. Door de geldende coronamaatregelen kon dat toen niet plaatsvinden.

Redactie REGIO8 |
De school heeft donderdag een mail verstuurd naar de ongeveer achthonderd leerlingen om wie het gaat. Binnen één dag zijn er al 250 aanmeldingen binnengekomen. “Dus ik kan nu al wel zeggen dat het feest doorgaat”, laat Arjan Paf namens het Marianum weten. “Wij hebben toentertijd aan de leerlingen beloofd dat we op een later tijdstip een feest zouden organiseren. Het is wel wat later dan we gehoopt en gepland hadden, maar beter laat dan helemaal niet meer.”

Het Marianum houdt het examenfeest op vrijdagavond 30 september in City Lido in Groenlo. Ook een groepje oud-leerlingen helpt bij het organiseren van de avond. Paf hoopt dat het aantal aanmeldingen de komende tijd nog oploopt: “We hebben dus niet van iedereen de mailadressen, dus we proberen via alle kanalen zoveel mogelijk oud-leerlingen te bereiken.”

Foto: Marianum

Lees ook

Cleo Sissingh0.jpg

DRU: 'Het geld is niet aan verkeerde dingen uitgegeven, maar het had niet gemogen'

De financiële problemen van het DRU Industriepark zijn niet ontstaan door verkeerde intenties, maar door een combinatie van ambities, structurele scheefgroei en te snelle uitgaven, dat zegt interim-bestuurder Cleo Sissingh. Ze gaat nog eens in op wat er mis is gegaan, maar vooral hoe ze uit dit financiële moeras willen komen.

e862ec72-3d88-4755-b7bb-973b4d1daad8.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met wisselvallig weer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Aan de grens van Duitsland bij Eibergen, voorspelt de weerboer een weekend met wisselvallig weer. Na het weekend komt de lente weer terug.

a6f81e8f-d494-409b-9fe5-acf9bd9b4f22.jpg

Huurling Nolan Martens geniet in de Achterhoek: ‘Het is gaan, gaan, gaan’

Nog geen maand nadat Nolan Martens (21) op huurbasis tekende bij De Graafschap is hij onbetwist basisspeler in Doetinchem. De Belgische verdediger oogt gretig en lijkt zijn draai gevonden te hebben in de Achterhoek. Hij wil zich vrijdagavond nabij de grens van zijn vaderland nog nadrukkelijker laten zien.

VanKeukentafelNaarKieslijst2.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Bennie en Inge Morsink in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: vader Bennie en dochter Inge Morssink, samen namens OBL op de kieslijst van Samen D’ran in Berkelland.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 09.08.48.jpeg

Fietsster ten val na onwelwording in Doetinchem

Een oudere vrouw raakte donderdagmiddag onwel terwijl zij fietste over de Burgemeester Tenkinkstraat in Doetinchem. Zij kwam ten val op het asfalt en is in het ziekenhuis verder behandeld.

15d4d017c302a0b87295d01fc6656b64.jpg

Raad Doetinchem stemt in met opvang voor daklozen aan Amphionstraat

De gemeenteraad van Doetinchem heeft donderdagavond ingestemd met de komst van een opvanglocatie voor dak- en thuislozen in het voormalige GGNet-kantoorpand aan de Amphionstraat. Daarmee komt een einde aan de lange zoektocht naar een permanente opvanglocatie. De raad stemde unaniem in met het besluit.