Ulft, Nederland
Terug

Afgebrande schuur in Doetinchem vermoedelijk aangestoken

ff65a214929bbd2448de1eae4c2437cc.jpg

De schuur die in de nacht van maandag op dinsdag is afgebrand in Doetinchem, is vermoedelijk aangestoken. De politie zoekt nu naar getuigen en eventuele camerabeelden.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Bewoners van de Schermhorst werden rond 04.30 uur wakker van een harde knal bij één van hun buren in de achtertuin. Toen de geschrokken personen uit hun raam keken zagen ze bij hun buren een schuur volledig in brand staan. 'De brandweer wist gelukkig te voorkomen dat de brand oversloeg op de woning. De woning is wel beschadigd', laat de Politie Achterhoek West via Instagram weten.

'Wij vermoeden brandstichting', aldus de politie die laat weten een onderzoek te zijn gestart naar de brand. Er wordt gezocht naar mogelijke getuigen. Ook roepen ze op om eventuele camerabeelden te delen.

Een paar omwonenden werden in de nacht van maandag op dinsdag door de brandweer uit voorzorg uit hun woning gehaald. Er raakte niemand gewond.

Lees ook

Babour eigen foto.jpg

Van Didam naar Dubai: Babour blijft nuchter ondanks onrust in Midden-Oosten

Ondanks de onrust in het Midden-Oosten voelt de geboren en getogen Didammer Babour Hamayon zich nog veilig in Dubai. Een jaar geleden verruilde hij het dorp in de Achterhoek voor de miljoenenstad in de Verenigde Arabische Emiraten. Zijn moeder maakt zich wel zorgen, maar terug naar Nederland wil hij nog niet.

Schermafbeelding 2026-03-04 122231.png

Voertuig verwoest door brand op A18 ter hoogte van Doetinchem, bestuurder ongedeerd

Een auto is woensdagochtend volledig uitgebrand op de A18 ter hoogte van Doetinchem. De brand zorgde enige tijd voor vertraging op de snelweg.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 20.46.25.jpeg

Automobilist schiet tuin in bij ongeval in Wehl

Een automobilist is dinsdagavond in Wehl gewond geraakt nadat hij in botsing kwam met een andere auto en vervolgens richting een nabijgelegen tuin schoot. De persoon is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 21.15.28.jpeg

KIJK | Verkiezingsdebat Oude IJsselstreek gemeenteraadsverkiezing 2026

De negen lijsttrekkers van de gemeente Oude IJsselstreek zijn dinsdagavond met elkaar in debat gegaan. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over de komst van een asielzoekersdorp, woningbouw en de toekomst van de DRU. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Oude IJsselstreek terug.

3d871405-c0a8-35b3-a18b-34685f52e76a.jpg

Motie van treurnis haalt het niet na ophef over 1000 euro-regeling in Lochem

De komst van een asielzoekerscentrum (azc) in Lochem houdt de gemoederen al maanden bezig. Tijdens een interpellatiedebat op maandagavond kwam de spanning tot een hoogtepunt. Aanleiding was het besluit van het college van burgemeester en wethouders om omwonenden een subsidie van maximaal 1000 euro te bieden voor zogenoemde 'preventieve beveiligingsmaatregelen' op eigen terrein. Het voorstel leidde tot landelijke media-aandacht en felle kritiek vanuit de oppositie.

Gemeentehuis OIJ20.jpg

LIVE | Verkiezingsdebat REGIO8 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek in debat bij REGIO8, andere gemeenten volgen

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Oude IJsselstreek bijt dinsdag het spits af bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen op het tv-kanaal van REGIO8.