gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Achterhoekse Unieke Spelen dit jaar bij DVC'26 in Didam

516d41ffa41728ff750c5dcebd6630cc

De derde editie van de Achterhoekse Unieke Spelen vindt volgende maand plaats in Didam. Het evenement is speciaal bedoeld voor sporters met een verstandelijke beperking.

Redactie REGIO8 |
De Achterhoekse Unieke Spelen zijn het resultaat van een samenwerking tussen acht Achterhoekse gemeenten, vier zorginstellingen en andere partners. Mensen met een verstandelijke beperking uit de regio kunnen kennismaken met verschillende sporten. Zo wordt er onder meer getennist, gevoetbald en bocce gespeeld. Ook is er een sportcarrousel met verschillende spelactiviteiten. Daarnaast zijn scouts van De Graafschap aanwezig om nieuwe spelers voor het G-team te vinden.

De derde Achterhoekse Unieke Spelen zijn op zaterdag 3 juni op de sportvelden van voetbalclub DVC'26 en Tennisvereniging Didam, bij de Nevelhorst. De eerdere edities, in 2019 en 2022, vonden plaats in Lichtenvoorde en Aalten.

Foto: REGIO8 (archief)


Lees ook

flitsmarathon0

Automobilisten opgelet: flitsmarathon in de Achterhoek

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland doet tot en met zondag mee aan de Europese flitsmarathon. Er worden op verschillende plekken in de Achterhoek snelheidscontroles uitgevoerd.

Eikenprocessierups 6

Emmerich bestrijdt eikenprocessierups vanuit de lucht met helikopter

Terwijl Nederlandse gemeenten de eikenprocessierups steeds vaker op een natuurlijke manier proberen te beheersen, kiest de Duitse grensstad Emmerich voor een andere opvallende aanpak. Daar worden rupsen preventief bestreden met een helikopter.

OngevalA12Blur

Duitse chauffeur aangehouden voor veroorzaken ernstig ongeval A12

De politie heeft vanwege het ongeval van afgelopen vrijdag in de file op de snelweg A12 ter hoogte van Beek een Duitse man aangehouden. Er zijn geen slachtoffers overleden bij het grote ongeval.

Windmolens_Duitsland040

Vergunning voor drie Duitse windturbines vlak over de grens bij Winterswijk

Kreis Borken gaat over tot de verlening van een vergunning voor drie windturbines van ongeveer 250 meter hoog bij Vardingholt/Kulver Heide, aan de andere kant van de grens bij de Winterswijkse buurtschap ’t Woold.

Organiser - Gert & Mareen

WK zijspancross na dertien jaar terug in Varsseveld: ‘Heel bijzonder dat het hier is’

Na dertien jaar zijn de beste zijspancrossers weer te vinden in Varsseveld. In het tweede weekend van september vormt crossbaan de Vennebulten het decor voor de strijd om de wereldtitels. Wat deze editie extra bijzonder maakt: niet alleen is het dertien jaar geleden dat het WK hier voor het laatst werd verreden, ook is het de eerste keer dat de quads om de wereldtitel strijden.

Clint Leemans

De Graafschap verliest laatste oefenduel: ‘Er zit muziek in, maar er moet wat bij’

De Graafschap heeft zaterdag op een bomvol Sportpark Pluimerskamp in Zelhem de voorbereiding afgesloten met een ruime nederlaag tegen Excelsior Rotterdam. Op het veld van ZZC’20 werd het 1-5 voor de eredivisionist. Ondanks het teleurstellende resultaat heerst er bij Clint Leemans toch een goed gevoel over de voorbereiding.