gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

A3 opnieuw geheel dicht bij Emmerich in eerste weekend september

Bruggenbouw A3

Een van de vijf ingehesen bruggen over de A3 bij Emmerich.

REGIO8

Voor het inhijsen van twee nieuwe viaducten is de A3 van vrijdag 4 september om 20.00 uur tot maandag 7 september om 05.00 uur volledig afgesloten. De afsluiting geldt in beide richtingen tussen de aansluitingen Beek en Emmerich-Ost.

 | Aangepast op

Het gaat om de nieuwe bruggen bij de Budberger Straße en Zum Waldkreuz. De op- en afrit Emmerich blijft vanuit de richting Emmerich-Ost bereikbaar.

De omleidingsroutes zijn volgens de Duitse snelwegbeheerder Autobahn GmbH afgestemd met Rijkswaterstaat.

Verkeer dat vanuit Nederland op de A12 richting Oberhausen rijdt, wordt vanaf knooppunt Oud-Dijk via de A18, N316 (Zeddam-‘s-Heerenberg) en N827 (ringweg ’s-Heerenberg) naar de aansluiting Emmerich geleid. De route loopt vervolgens via de B220, de Weseler Straße en de Netterdensche Straße naar de aansluiting Emmerich-Ost, waar het verkeer de A3 weer op kan.

Verkeer vanuit Duitsland richting Arnhem volgt dezelfde route in omgekeerde richting. Vanaf Emmerich-Ost gaat het via de Netterdensche Straße, Weseler Straße en B220 naar de aansluiting Emmerich. Daarna loopt de omleiding via de rondweg ’s-Heerenberg naar de A18 en vervolgens naar knooppunt Oud-Dijk.

Verkeer dat bij Elten de A3 verlaat, wordt eerst naar de aansluiting Emmerich geleid. Daar sluit het aan op de omleidingsroutes richting Oberhausen en Arnhem.

Bij Emmerich worden in totaal vijf verouderde viaducten over de A3 vervangen. De laatste afsluiting staat gepland voor medio november. Naar verwachting zijn alle werkzaamheden aan dit deel van de A3 begin 2027 afgerond.

Lees ook

Bruggenbouw A3

A3 opnieuw geheel dicht bij Emmerich in eerste weekend september

Voor het inhijsen van twee nieuwe viaducten is de A3 van vrijdag 4 september om 20.00 uur tot maandag 7 september om 05.00 uur volledig afgesloten. De afsluiting geldt in beide richtingen tussen de aansluitingen Beek en Emmerich-Ost.

SluisEefde0

Na weken droogte komt sluis Eefde eindelijk weer in beweging

De sluis bij Eefde gaat weer voorzichtig open voor de scheepvaart. Ook het onttrekkingsverbod van oppervlaktewater is per direct ingetrokken.

Solex0

‘Oudere jongeren’ op solex door Etten: ‘Dat gepruttel doet het hem’

Geen groepen jongeren op fatbikes, maar een groep oudere jongeren op solexen in Etten woensdagavond. Solexclub Sorelax Etten hield één van de zomerritten. Inmiddels zijn de ritten van de Ettense club een ware traditie.

ef28407a-a6b8-3032-8e01-6015281b9242

Rijschoolhouder ziet zijn levenswerk en pensioen in vlammen opgaan

In het bedrijfsverzamelpand in Winterswijk, dat in de nacht van woensdag op donderdag tot de grond toe afbrandde, gingen een rijschool, meerdere auto's en spullen van een poffertjeskraam verloren. De rijschoolhouder verloor onder meer een lesauto.

Els Rutting0

Coalitie Montferland verliest meerderheid, Els Rutting stapt uit PRO

Raadslid Els Rutting stapt uit PRO Montferland, ze gaat verder met haar eigen partij ROSE. De coalitie van CDA, VVD, PRO en Lokaal Belang Montferland verliest hiermee de meerderheid in de gemeenteraad (was 13 van de 25 zetels, nu 12). Tot zover de ‘rust’ na de verkiezingen in de beruchte gemeente Montferland.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 23.49.19 (1)

Grote brand bedrijfspand Winterswijk, NL-Alert verstuurd

Bij een bedrijfspand aan de Koningsweg in Winterswijk heeft woensdagavond een grote brand gewoed. De brandweer rukte met veel materieel uit en schaalde op naar GRIP 1. Ook Duitse brandweerlieden kwamen helpen. Vanwege de rook werd een NL-Alert verstuurd.