gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nieuwe speeltuin in Varsseveld geopend

1e84760a9367e24365d7e10091fbbee8.jpg
Redactie REGIO8 |
De speeltuin werd zaterdag officieel geopend door Jos Sluiter. "De ruimte lag er dus we hebben gekeken of dit ingepast kon worden", liet de wethouder eerder weten over de totstandkoming. "Het belangrijkste is dat er draagvlak in de buurt is. En dat is gebleken." De speelvoorziening kwam mede tot stand na een succesvolle handtekeningenactie vanuit de buurt.

In de speeltuin zijn verschillende toestellen geplaatst, zoals een speelhuisje, een stormbaan, voetbaldoeltjes en een aantal schommels. Buurtbewoonster en initiatiefneemster van de petitie Leonie Hesselink liet eerder weten verheugd te zijn met de komst. "Alle kinderen zijn ook heel blij, dus dat doet mij heel goed."

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

BoumansWerger.jpg

Burgemeester Boumans naar spoedoverleg, burgemeester Werger zit Achterhoek Raad voor

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem heeft zich afgemeld voor de vergadering van de Achterhoek Raad en de lancering van het merk Achterhoek maandagavond. Hij reist af naar Den Haag voor een spoedoverleg met het kabinet over de onrust rond asielopvang. Burgemeester Laura Werger van Oude IJsselstreek neemt de honneurs waar bij de DRU in Ulft

PaviljoenDeStrang0.png

Paviljoen de Strang in Ulft opent deuren: ‘Bijna handdoek in de ring gegooid’

Het had niet veel gescheeld of Paviljoen de Strang in Ulft zou er helemaal niet komen, nu draait de horecagelegenheid die ook dagbesteding is volop. "Wat ooit begon als een idee tijdens een praatje bij de schutterij, is nu uitgegroeid tot wat het nu is", zegt bestuurslid en één van de kartrekkers Theo Hendriksen.

kerk silvolde2.jpg

Gemeente Bronckhorst staat nachtelijke Oranje-wedstrijden in horeca toe

Voetballiefhebbers in Bronckhorst hoeven zich geen zorgen te maken dat zij de WK wedstrijden van Nederland niet in hun dorpskroeg of restaurant kunnen bekijken. De gemeente verleent namelijk een ontheffing voor ondernemers die de WK wedstrijden van Oranje buiten de normale openingstijden in hun horecazaak willen uitzenden.

Boumans.jpg

Boumans roept Den Haag op tot verantwoordelijkheid in asielcrisis: 'Je kunt niet halfslachtig te werk gaan'

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem uit stevige kritiek op de manier waarop in Den Haag wordt gesproken over de spreidingswet en asielopvang. Volgens hem zorgt de politieke discussie ervoor dat bestaande wetgeving onder druk komt te staan en dat dit leidt tot onrust in de samenleving. Dat zei hij in het televisieprogramma Buitenhof, waar hij sprak als burgemeester en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG).

IMG-20260518-WA0016.jpg

Handballers van Doetinchemse Artemis’15 pakken eredivisieticket

De handbalmannen van Artemis’15 sloten het seizoen zaterdagavond in eigen huis glansrijk af. In Doetinchem werden de Achterhoekers officieel kampioen van de eerste divisie. Daarmee spelen ze volgend seizoen in de Next Handball League (voorheen eredivisie).

Politie handboeien 1.JPG

Man uit Borculo reed masturberend voorbij meisjes: 'Ik ben heel dom geweest'

Een man (28) uit Borculo schaamt zich dood voor het masturberen in zijn auto terwijl hij meisjes inhaalde die naar school fietsten. "Ik ben heel dom geweest", zei hij vrijdag in de rechtszaak tegen hem.