Ulft, Netherlands

Nieuwe naam Achterhoek Cup

Regio8 | 22 juni 2015 09:48 | Aangepast op 22 juni 2015 09:48
"Voetbal is volledig verweven in onze marketingstrategie", aldus algemeen directeur Dennis Seesing van Seesing Personeel. "Wij hebben dan ook niet lang getwijfeld toen wij de kans kregen om onze bedrijfsnaam te verbinden aan de Achterhoek Cup."

De naam is niet de enige verandering die het toernooi deze zomer doormaakt. De Achterhoek Cup wordt vanaf komend seizoen namelijk gespeeld in een Champions League-model. Bovendien wordt het damestoernooi vervangen door een jeugdtoernooi.

Op 3 juli vindt de loting van de nieuwste editie plaats op stadion de Vijverberg. Voor het herentoernooi hebben zich inmiddels 63 teams aangemeld. Het jeugdtoernooi heeft tot nu toe 36 bevestigde deelnemers.

Meest gelezen

Dit is de route van Koningsdag 2025 in Doetinchem

Nick Hermsen | Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 22 jan 2025 17:10

Lees ook

De Graafschap ruim voorbij tiental Emmen

De Graafschap heeft vrijdagavond de eerste overwinning geboekt onder nieuwe trainer Marinus Dijkhuiz...

Ontstaat er door de val van de coalitie een bestuurscrisis in Bronckhorst?

Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB) is uit het coalitieakkoord met PvdA en CDA gestapt. Zij vinden da...

Weerboer Gerrit voorspelt vanuit Breedenbroek een wisselvallig weekend met zon en mist

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Brandweer Anholt krijgt nu ook alarm bij brand in Gendringen

Brandweerlieden uit het Duitse Anholt worden nu ook gealarmeerd als er brand is in Nederland. Anders...

Veel schade bij ongeval op de Weemstraat in Wehl

Bij een ongeval op de Weemstraat in Wehl zijn twee auto’s hard tegen elkaar gebotst. Buiten veel mat...

De Graafschap legt stadionverbod op aan ruim honderd supporters na vuurwerkincident

Ruim honderd supporters van De Graafschap zijn de komende twee maanden niet welkom bij de thuiswedst...