gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nieuw gezicht voor Aaltens wielerteam

01fa6b6bff0b7cc67fd068220dc4b1be.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het doel van de ploeg is om beloftevolle renners een kans te geven", aldus ploegleider Arjan Ribbers. "Dat betekent dat je ook afscheid moet nemen van renners. De afgelopen twee jaar was dat al een beetje ingezet, waarbij we ieder jaar van een of twee renners afscheid namen. Dit jaar zijn dat er wat meer." Het team heeft afscheid genomen van zeven renners. De Kanjers versterkten zich onder andere met Jasper Hamelink (28), die acht jaar ervaring heeft als contractrenner bij onder meer Jo Piels en Metec-TKH. "Jasper zal belangrijk zijn tussen onze jonge jongens, maar als hij de kans krijgt moet hij ook kunnen scoren", aldus Ribbers.

Ook in het volgende seizoen zal Kanjers voor Kanjers enkel koersen met renners uit het Overijssel en Gelderland. "Het is natuurlijk wel zo dat we nu op een bepaald niveau acteren en dat de renners dat niveau ook moeten hebben", aldus de ploegleider. Met Sam Gademan (Beek) en Jentje Huntink (Drempt) verwelkomen de Kanjers twee nieuwe Achterhoekse gezichten vanuit het Cyclingteam Achterhoek. "Wij verloochenen onze Achterhoekse afkomst niet. Als een renner uit Twente en Achterhoek hetzelfde niveau hebben, zullen wij altijd voor de Achterhoeker gaan. Daarom zijn we blij met de Achterhoekse versterkingen", aldus Ribbers.

Selectie Sensa-Kanjers voor Kanjers 2018-2019:
Joren Bloem, Lars de Bot, Arjan Hofman, Jelle Johannink, Gijs Leemreize, Maarten Lubbers, Mark Schreurs, Rens te Stroet, Sven Tellegen, Christian Varweg, Jurriaan Vos, Jip Steman, Sam Gademan, Jesse Morsink, Bastiaan de Blom, Jentje Huntink, Per Wiggers, Jasper Hamelink en Jasper Plender.

Foto: Sensa-Kanjers voor Kanjers

Lees ook

Achterhoekse Runclub.jpeg

Achterhoekse Runclub viert eerste verjaardag: ‘Samen uit, samen thuis-mentaliteit’

De Achterhoekse Runclub uit Doetinchem vierde afgelopen week haar eerste verjaardag. Wat ooit begon als een klein initiatief van drie jongeren uit Hummelo, is binnen een jaar uitgegroeid tot een mooie groep enthousiaste hardlopers in Doetinchem. Vorig jaar startten de drie initiatiefnemers met nauwelijks verwachtingen en een handjevol deelnemers.

112Vragender.jpg

Twee auto’s botsen op kruising in Vragender, voertuigen belanden in tuinen

Twee voertuigen zijn zaterdagmiddag op elkaar gebotst in Vragender. Het is onbekend of er mensen mee moeten naar het ziekenhuis.

ongevalAalten.jpeg

Man (40) uit Aalten overleden bij eenzijdig ongeval op Hamelandroute in Aalten

Bij een eenzijdig ongeval in Aalten is in de nacht van vrijdag op zaterdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een veertigjarige man uit Aalten. Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse voor een onderzoek.

112Beek.jpeg

Vrouw met spoed naar ziekenhuis na trap van paard in Beek

Een vrouw is vrijdagavond tegen haar hoofd geschopt door een paard in Beek. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.