Ulft, Netherlands

Niet meer aanhoudingen na dodelijke brand

Regio8 | 4 oktober 2017 09:49 | Aangepast op 4 oktober 2017 09:49
De politie laat desgevraagd weten dat het onderzoek nog loopt, maar dat meer aanhoudingen niet worden verwacht. De verdachte, een 53-jarige vrouw uit Doetinchem, wordt op dit moment onderzocht in het Pieter Baan Centrum. Pas als de conclusies en de laatste forensische rapportages toegevoegd worden aan het einddossier zal de rechter zich over de zaak buigen. De pro-forma zitting staat gepland op 29 november.

In het onderzoek deed de politie een specifieke oproep om twee sleutels te vinden. De sleutels waren mogelijk in een ruime omgeving van de woning weggegooid. Ondanks diverse sleutels die werden ingeleverd bij de politie, zijn de juiste sleutels nog niet gevonden. De politie heeft de sleutels als gevonden voorwerpen aangeboden bij de gemeente Doetinchem.

Bij de uitslaande brand kwam een 58-jarige vrouw uit Doetinchem om het leven. Hulpdiensten troffen tijdens bluswerkzaamheden het lichaam aan. Enkele dagen later werd de 53-jarige vrouw aangehouden wegens betrokkenheid bij de zaak. De bewoner van het huis is geen verdachte geweest in het onderzoek.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Kindje ernstig gewond na val uit raam in Doetinchem

Een kind is donderdagochtend ernstig gewond geraakt na een val uit een raam van een woning aan de Co...

Wateroverlast en veel schade na zware storm in Winterswijk: 'Het was echt heftig'

Na een tropisch warme woensdag trok er een zware zomerse storm over de Achterhoek. Vooral Winterswij...

Dak van bedrijfspand in Winterswijk stort in na extreem weer: geen gewonden

Het dak van een bedrijfspand in Winterswijk is woensdagmiddag ingestort na extreem weer. Op het mome...

Achterhoekers Meijer en Ulderink volgen Ten Hag naar Leverkusen

Doetinchemmer Rogier Meijer en Aaltenaar Andries Ulderink gaan aan de slag als assistent-trainers bi...

Man op scootmobiel gewond na botsing met groep scholieren in Doetinchem

Bij een ongeval op de Gaanderenseweg in Doetinchem is woensdagmiddag een man op een scootmobiel in b...

Winterswijk trekt samen op voor amateurkunst als sociale pijler en levendige wijken en dorpen

In de foyer van Boogie Woogie worden de handtekeningen gezet. Een leerling met een gitaar in een rug...