Ulft, Netherlands

Net geen dubbele cijfers De Graafschap

Regio8 | 4 juli 2015 23:33 | Aangepast op 4 juli 2015 23:33
Ongeveer 1.000 toeschouwers zagen De Graafschap pas laat in de eerste helft op voorsprong komen. Tien minuten voor rust zorgde nieuwkomer Bryan Smeets met een volley voor het eerste doelpunt van de avond. Vijf minuten daarna tekende invaller Mart de Jong, net in het veld gekomen voor Smeets, voor de 0-2 ruststand.

In de tweede helft stuurde Graafschap-trainer Jan Vreman liefst 10 nieuwe spelers het veld in. Vlak voor de drinkpauze kopte verdediger Jan Lammers de 0-3 achter doelman Boerwinkel van Viod. Daarna ging het hard. Jeroen Meurs (2x), Mart de Jong, Aron de Koning, Aleksander Jankovic en Bart Straalman zorgden uiteindelijk voor de 0-9 eindstand. 

Aankomende donderdag speelt eredivisionist De Graafschap zijn tweede oefenduel in de voorbereiding. Dan in Dinxperlo tegen DZSV, de winnaar van de Achterhoek Cup.

Lees ook

Aanrijding tussen scooterrijdster en fietsster nabij Velswijk, politie zoekt getuigen

Een fietsster is dinsdagmiddag aangereden door een scooterrijdster nabij Velswijk. De politie is op ...

Brand in appartementencomplex met ouderen in Winterswijk

In een appartementencomplex met ouderen in Winterswijk is dinsdagochtend brand uitgebroken. De brand...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

De Graafschap wint nipt op Sportcomplex Zoudenbalch

De Graafschap heeft maandagavond op een regenachtige sportpark Zoudenbalch met 2-3 gewonnen van Jong...

Verbod op telen van bol- en knolgewassen en snijbloemen in Lochem

Er komt in Lochem een verbod op het telen van niet-biologische sierteelt, om precies te zijn bol- en...

Veertig asielzoekers naar Lochem? ‘Februari is te kort.’

Wethouder Michiel Rijsberman van Lochem is overvallen door een brief van het COA, met daarin de aank...