Ulft, Netherlands

Net geen dubbele cijfers De Graafschap

Regio8 | 4 juli 2015 23:33 | Aangepast op 4 juli 2015 23:33
Ongeveer 1.000 toeschouwers zagen De Graafschap pas laat in de eerste helft op voorsprong komen. Tien minuten voor rust zorgde nieuwkomer Bryan Smeets met een volley voor het eerste doelpunt van de avond. Vijf minuten daarna tekende invaller Mart de Jong, net in het veld gekomen voor Smeets, voor de 0-2 ruststand.

In de tweede helft stuurde Graafschap-trainer Jan Vreman liefst 10 nieuwe spelers het veld in. Vlak voor de drinkpauze kopte verdediger Jan Lammers de 0-3 achter doelman Boerwinkel van Viod. Daarna ging het hard. Jeroen Meurs (2x), Mart de Jong, Aron de Koning, Aleksander Jankovic en Bart Straalman zorgden uiteindelijk voor de 0-9 eindstand. 

Aankomende donderdag speelt eredivisionist De Graafschap zijn tweede oefenduel in de voorbereiding. Dan in Dinxperlo tegen DZSV, de winnaar van de Achterhoek Cup.

Lees ook

Vrachtwagen ramt meerdere bomen op Borculoseweg, chauffeur blijft ongedeerd

Bij een eenzijdig ongeval op de Borculoseweg in Barchem is donderdagochtend een vrachtwagen, geladen...

Fietser gewond bij aanrijding op Liemersweg in Doetinchem

Een fietser is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het ongeval gebeurde o...

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Vuurwerkhandelaren zien dat de vuurwerkverkoop dit jaar uitzonderlijk vroeg op gang komt. Het dreige...

Inwoners Almen en Gorssel kunnen zwemmen in nieuw bad

De inwoners van Almen en Gorssel kunnen zwemmen in de vernieuwde baden, respectievelijk de Berkel en...

Kristallnacht herdacht in Bocholt: oproep tot menselijkheid en waarschuwing tegen haat

Bocholt stond dit weekend stil bij de verwoesting van de plaatselijke synagoge tijdens de Kristallna...

Berkelland onderzoekt mogelijkheid voorrangsregeling voor jonge woningzoekenden

De woningnood in ook Berkelland is hoog. Met name jongeren staan járenlang op de wachtlijst voor een...