gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Mos steunt contractverlenging van Hofstede

35ae6c6c4f04b28ae621afb4c9da872b.jpg

Ondanks kritiek van supporters en uit de organisatie op het functioneren van Peter Hofstede is voorzitter Martin Mos overtuigd van de toekomstplannen van De Graafschap. Hij staat achter de keuze van de club om een jaar langer door te gaan met de manager voetbalzaken.

Redactie REGIO8 |

"Supporters hebben het recht om hun mening te ventileren", aldus De Graafschap-voorzitter Martin Mos. De voorzitter begrijpt waar de kritiek vandaan komt. "Het was niet altijd rozengeur en maneschijn bij de club en het spel was ook niet goed. Na de winterstop is dat al een stuk beter. Natuurlijk hebben supporters de neiging om dan dingen te roepen als 'Hofstede oprotten'." Mos maakt er zich niet al te druk om. "Als de resultaten op het veld goed zijn en die zijn volgens mij op dit moment heel redelijk, dan verstomt dat ook. Maar kritiek ventileren is helemaal niet erg. Dat is juist goed, daar word je alleen maar sterker van."

Mos geeft aan dat de goede prestaties en de nieuw aangetrokken spelers mede te danken zijn aan Hofstede. "Er is altijd een correlatie", aldus Mos. "Hij heeft die spelers binnen gehaald. En of die correlatie nu bijna 1 is, 0,6 of 0,1. Dat durf ik niet te zeggen. Maar er is zeker een relatie." Volgens de voorzitter zijn de versterkingen aangetrokken vanuit een collectief besluit. "Vanuit de klankbordgroep zijn er ook een aantal namen gekomen. We hebben ook een aantal mensen geraadpleegd die verstand hebben voetbal en een groot netwerk hebben. Zo zijn we tot deze spelers gekomen."

Foto: REGIO8

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.