Ulft, Netherlands

Moeizame overwinning voor De Graafschap

Regio8 | 19 augustus 2016 22:48 | Aangepast op 26 november 2021 13:04
Jong FC Utrecht begon beter dan De Graafschap aan de wedstrijd en bekroonde dat na twintig minuten spelen met een voorsprong. Serhat Cakmak schoot van afstand schitterend raak: 0-1. De Graafschap speelde moeizaam, maar kwam door een benutte penalty van spits Piotr Parzyszek een kwartier voor rust wel op gelijke hoogte.
Na rust kwamen de Superboeren sterk uit de kleedkamer en na een prima solo van Alexander Bannink kon Piotr Parzyszek al snel zijn tweede intikken: 2-1. De Graafschap kreeg halverwege de tweede helft zijn tweede strafschop. Parzyszek kon zo zijn derde van de avond maken en tekenen voor de eindstand: 3-1.

Aanstaande maandag al staat er een nieuwe speelronde op het programma in de Jupiler League. De Graafschap gaat dan in Leeuwarden op jacht naar zijn eerste uitoverwinning van het seizoen bij Cambuur.

Lees ook

Plavei investeert vijftig miljoen in Drieheuvelenpark ‘s-Heerenberg: ‘Ons grootste project ooit’

Nog nooit pakte woningcorporatie Plavei zo’n groot project aan. Samen met de gemeente Montferland wo...

Gelderland zoekt locatie voor nieuw hoogspanningsstation in de Achterhoek

In navolging van landelijk netbeheerder TenneT, heeft Provincie Gelderland ook plannen gepresenteerd...

Blauwtong nadert Nederland, NVWA is waakzaam

Bij een kalverhandel met 160 dieren in het Duitse Herzogenrath, vlak bij de grens bij Kerkrade, is b...

Nieuwe opvanglocatie Doetinchem lijkt broodnodig: ‘Anders een acuut probleem’

Gemeente Doetinchem lijkt een permanente opvanglocatie te hebben gevonden voor dak- en thuislozen. H...

Vrachtwagen belandt in sloot in buitengebied Groenlo

Een chauffeur is woensdagochtend met zijn vrachtwagen in een sloot terechtgekomen in het buitengebie...

Dilemma wethouder, of raad Berkelland plekken voor verlichte fietsroutes wil aanwijzen

Wethouder Ria Leliveld van Berkelland erkent ruiterlijk voor een dilemma te staan: ze wil de veiligh...