Ulft, Netherlands

Moeizame overwinning voor De Graafschap

Regio8 | 19 augustus 2016 22:48 | Aangepast op 26 november 2021 13:04
Jong FC Utrecht begon beter dan De Graafschap aan de wedstrijd en bekroonde dat na twintig minuten spelen met een voorsprong. Serhat Cakmak schoot van afstand schitterend raak: 0-1. De Graafschap speelde moeizaam, maar kwam door een benutte penalty van spits Piotr Parzyszek een kwartier voor rust wel op gelijke hoogte.
Na rust kwamen de Superboeren sterk uit de kleedkamer en na een prima solo van Alexander Bannink kon Piotr Parzyszek al snel zijn tweede intikken: 2-1. De Graafschap kreeg halverwege de tweede helft zijn tweede strafschop. Parzyszek kon zo zijn derde van de avond maken en tekenen voor de eindstand: 3-1.

Aanstaande maandag al staat er een nieuwe speelronde op het programma in de Jupiler League. De Graafschap gaat dan in Leeuwarden op jacht naar zijn eerste uitoverwinning van het seizoen bij Cambuur.

Lees ook

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Járenlang gesteggel, kantelen speelveld lijkt dé oplossing voor dé splijtzwam in Ruurlo

Is het kantelen van een speelveld dé oplossing voor dé splijtzwam in de Ruurlose samenleving? Het vo...

Helder en Daadkracht samen de Montferlandse gemeenteraadsverkiezingen in

De fractie Daadkracht van Joost Gerritsen sluit zich bij de komende gemeenteraadsverkiezingen aan bi...

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...