gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Moeizame overwinning voor De Graafschap

2077fcb0bdf9cd630f3fa938be106145
Redactie REGIO8 |
Jong FC Utrecht begon beter dan De Graafschap aan de wedstrijd en bekroonde dat na twintig minuten spelen met een voorsprong. Serhat Cakmak schoot van afstand schitterend raak: 0-1. De Graafschap speelde moeizaam, maar kwam door een benutte penalty van spits Piotr Parzyszek een kwartier voor rust wel op gelijke hoogte.
Na rust kwamen de Superboeren sterk uit de kleedkamer en na een prima solo van Alexander Bannink kon Piotr Parzyszek al snel zijn tweede intikken: 2-1. De Graafschap kreeg halverwege de tweede helft zijn tweede strafschop. Parzyszek kon zo zijn derde van de avond maken en tekenen voor de eindstand: 3-1.

Aanstaande maandag al staat er een nieuwe speelronde op het programma in de Jupiler League. De Graafschap gaat dan in Leeuwarden op jacht naar zijn eerste uitoverwinning van het seizoen bij Cambuur.

Lees ook

HELGRA10

De Graafschap opent in Helmond: 'Nu gaat het om de knikkers'

Het gaat beginnen voor De Graafschap. Op Sportpark Pluimerskamp in Zelhem werd vrijdag onder toeziend oog van tientallen supporters getraind en voorbereid voor zondagmiddag. De Doetinchemmers trappen dan hun achtste seizoen op rij in de eerste divisie af met een bezoek aan Helmond Sport.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 15.15.40

Kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in centrum Doetinchem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de Europaweg in Doetinchem. De kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in het centrum.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 14.37.15

Weerboer Gerrit voorspelt een zomers weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij sluis de Pol bij Gaanderen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.11.35

Erwin Versteeg beoogd wethouder Berkelland als opvolger Koenderink

Samen voor Berkelland draagt de Enschedese Erwin Versteeg voor als wethouder in de gemeente Berkelland. Versteeg wordt hiermee de opvolger van Ton Koenderink die na vijf dagen stopte als wethouder. Versteeg is momenteel raadslid in Enschede namens Belang van Enschede.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.02.19

Koninklijke Marechaussee betrokken bij ongeval in Beek

Een auto van de Koninklijke Marechaussee is vrijdagmiddag betrokken geraakt bij een ongeval in Beek. Het verkeer wordt om het ongeval geleid.

4-DSC08136

De Graafschap legt Jannes Wieckhoff vast: Duitse rechtsback tekent voor twee jaar

De Graafschap heeft donderdagmiddag de Duitser Jannes Wieckhoff gepresenteerd. De 26-jarige rechtsback komt transfervrij over van competitiegenoot Heracles Almelo.