gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Minder WW-uitkeringen in de Achterhoek

420cf187394590ddc359a6bd974d578f
Redactie REGIO8 |
"In de eerste helft van 2016 zijn er in de Achterhoek 4.168 nieuwe WW-uitkeringen verstrekt", aldus het UWV. "Dat zijn er 600 minder dan in de eerste zes maanden van 2015, een daling van 12%. De daling in de Achterhoek is daarmee sterker dan de landelijke daling van 9%." In totaal kregen in de maand juni 7.597 personen een uitkering binnen de regio. Dat zijn er volgens het UWV 223 minder dan aan het einde van de maand mei.

"De afname van het aantal nieuwe WW-uitkeringen is het grootst bij uitzendbedrijven, op enige afstand gevolgd door handel, industrie en bouw", laat het UWV weten. "Vooral in sectoren die sterk afhankelijk zijn van het seizoen, zoals landbouw, bouw en horeca daalde het aantal WW-uitkeringen in juni ten opzichte van mei. Bij het grootwinkelbedrijf is wel sprake van meer nieuwe WW-uitkeringen, door faillissementen en reorganisaties bij verschillende winkelketens. Voor de langere termijn is de verwachting nog steeds dat de werkgelegenheid in de detailhandel toeneemt door de groeiende koopkracht van consumenten."

Lees ook

Graafschap stadion

Weer geen uitsupporters in Arnhem voor De Graafschap: 'Zeer teleurgesteld'

De Graafschap heeft zaterdagavond te horen gekregen van de lokale driehoek in Arnhem dat er zondag geen uitsupporters welkom zijn in het GelreDome. Volgens de Arnhemse partijen wil een deel van de supporters van de Doetinchemmers zich niet houden aan de gemaakte veiligheidsafspraken. De Graafschap laat weten dit beeld niet te herkennen en hekelt de manier van communiceren.

VeldrijdenFans20

De zaterdag van het EK Veldrijden in Zeddam: Belgisch plezier en reclame voor Montferland

Wielerliefhebbers vanuit heel Europa zijn dit weekend in de Achterhoek neergestreken. In Zeddam wordt het EK Veldrijden verreden. Op zaterdag was het tijd voor de Junioren vrouwen, U23 mannen en de Elite vrouwen.

VijverbergStock20

De Graafschap twee uitwedstrijden zonder supporters na vuurwerkincident

De Graafschap moet de uitwedstrijden tegen Roda JC Kerkrade en Jong PSV zonder supporters spelen. De Doetinchemse club heeft daarnaast een boete van 5.000 euro gekregen van de KNVB.

3c17ce2e-09fe-444f-ab97-1c41b306c2ea

Is Vitesse tegen De Graafschap een derby? Dit vinden supporters van beide clubs

Arnhem en Doetinchem liggen nog geen veertig kilometer uit elkaar, maar de voetbalwerelden van Vitesse en De Graafschap lijken soms mijlenver van elkaar verwijderd. Toch staat er zondag weer een ontmoeting tussen beide Gelderse clubs op het programma. Maar voelt dat voor de supporters ook als een derby?

Thomas0

Gelderse kraker leeft bij De Graafschap: ‘Je voelt dat het een bijzondere wedstrijd is’

De Graafschap speelt zondag de Gelderse kraker tegen Vitesse in het GelreDome. Met een overwinning komen de Doetinchemmers op gelijke hoogte met de Arnhemmers en sluiten ze weer aan bij de subtop. Na de belangrijke zege op bezoek bij FC Volendam hoopt trainer Thomas Duivenvoorden dat zijn ploeg die lijn kan doortrekken.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Raad Bronckhorst wil oplossing voor onafgemaakte wijk De Punderink in Steenderen

De Bronckhorster gemeenteraad wil dat er een oplossing komt voor de problemen in de Steenderense wijk De Punderink. Door het faillissement van projectontwikkelaar BNO Vastgoed is de openbare ruimte niet afgemaakt. Bewoners zitten onder meer zonder weg, ontbrekende straatverlichting en problemen met de waterafvoer. CDA, VVD en Lokaal Bronckhorst stelden hierover vragen aan wethouder Robbert van Velsen.