Ulft, Netherlands

Meisje komt onder boom terecht in Doetinchem

Een jong meisje is zondagmiddag onder een boom terecht gekomen in Doetinchem. Omstanders wisten haar onder het gevaarte weg te krijgen.
Regio8 | 11 maart 2019 09:41 | Aangepast op 11 maart 2019 09:41
Het incident gebeurde op de Wijnbergseweg. Het 7-jarige meisje fietste met haar verder en haar zusje toen de boom omviel. Ze kwam bekneld te zitten waarna omstanders haar met vereende kracht onder het gevaarte weghaalden.

Het meisje is na het incident per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Volgens wijkagent Frans Geerdink had ze waarschijnlijk been- en hoofdletsel opgelopen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Twee gezochte mannen opgepakt bij grenscontrole op A3 bij Elten

De federale politie, Bundespolizei (BPOL), heeft vrijdag 20 juni twee mannen aangehouden bij grensco...

Van Woodstock naar zorg met wifi: zo denkt de Achterhoek over hoe we oud worden

Wie zorgt er straks voor wie? De Achterhoek tast nieuwe vormen voor ouderenzorg af. Wat moeten we? W...

Powerful Ageing moet Bronckhorster zorgkosten drukken en ouderen versterken

De begroting van Bronckhorst is sluitend voor 2026, maar voor de jaren hierna dreigen flinke tekorte...

’s-Heerenbergse loopt estafetteloop naar Amsterdam voor kankeronderzoek

Charity uit ’s-Heerenberg loopt zaterdag 28 juni een estafetteloop naar het Antonie van Leeuwenhoekz...

Winterswijker Brittijn kiest voor Fortuna Sittard na vertrek bij De Graafschap

Phillip Brittijn uit Winterswijk tekent een contract voor drie jaar bij eredivisionist Fortuna Sitta...

Achterhoek verwelkomt nieuwe TOP bij Villa Ruimzicht in Doetinchem

Villa Ruimzicht in Doetinchem is officieel benoemd tot Toeristisch Overstap Punt (TOP). Daarmee krij...