Ulft, Netherlands

Meisje komt onder boom terecht in Doetinchem

Een jong meisje is zondagmiddag onder een boom terecht gekomen in Doetinchem. Omstanders wisten haar onder het gevaarte weg te krijgen.
Regio8 | 11 maart 2019 09:41 | Aangepast op 11 maart 2019 09:41
Het incident gebeurde op de Wijnbergseweg. Het 7-jarige meisje fietste met haar verder en haar zusje toen de boom omviel. Ze kwam bekneld te zitten waarna omstanders haar met vereende kracht onder het gevaarte weghaalden.

Het meisje is na het incident per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Volgens wijkagent Frans Geerdink had ze waarschijnlijk been- en hoofdletsel opgelopen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Explosieven aangetroffen in Lichtenvoorde, vijftig woningen ontruimd

Midden in een woonwijk in Lichtenvoorde zijn vrijdag aan het eind van de middag explosieven gevonden...

Keupers Kerst | Kijk hier de compilatie

Hans Keuper is in de aanloop naar Kerstmis door de Achterhoek getrokken om bij verschillende generat...

Weerboer Gerrit Vossers verwacht koude dagen voor oud en nieuw

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Eerste marathon op natuurijs tweede kerstdag in Winterswijk

De eerste marathon op natuurijs van dit seizoen is deze vrijdag op de baan van de Winterswijkse IJsv...

Kerstspecial | Kerst 2025 met Okidoki

Het is inmiddels een ware traditie, de speciale radiouitzending van Kerst met Okidoki. In het Milky-...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...