gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Meestervoorspeller Niek uit Groenlo staat bovenaan in Scorito-pool

b370546b59d05264e9f145963bf95464

Meer dan een miljoen Nederlanders doen mee, maar tot nu toe is Niek Schovers uit Groenlo de állerbeste voorspeller in de populaire EK Voetbal-pool van Scorito. Tot verbazing van de Achterhoeker zelf, en zijn collega's bij Welgro, staat hij helemaal bovenaan in de ranglijst.

Nick Hermsen | Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“Een beetje mazzel moet je hebben”, zegt de nuchtere Niek, die zijn topscore niet aan zag komen. “Sommige dingen kun je wel nagaan. Maar andere dingen, zoals dat Oostenrijk eerste werd in de poule, zijn verassend. Voor de rest blijft het toch gokken. Het moet jouw kant op vallen.” Collega Jeroen van Houten is de nummer twee van de pool op werk: “Hij is voor Feyenoord, dus verstand heeft hij niet. Hij heeft gewoon geluk, dat kan niet anders.”

Toen Niek bij de beste driehonderd in de ranglijst van Scorito kwam, was dat al opvallend. Inmiddels is zijn telefoon volledig ontploft. “Toen ik eerste werd, kwamen er wel heel veel mensen met reacties”, zegt de Welgro-werknemer. “Ook naar mijn vrouw toe. Die kreeg ’s ochtends om 06.00 uur al berichten of het haar Niek was...”

Nederland-Engeland?
Woensdagavond komt Nederland weer in actie, in de halve finale tegen Engeland. Wat de meestervoorspeller uit Groenlo verwacht? “Engeland is niet best op dit moment. Nederland heeft sommige wedstrijden met de hakken over de sloot gewonnen, maar ik denk dat Nederland er wel staat. Ik heb Engeland trouwens als eindwinnaar in de finale. Maar ik verwacht niet dat ik daar gelijk in heb.”