gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Meestervoorspeller Niek uit Groenlo staat bovenaan in Scorito-pool

b370546b59d05264e9f145963bf95464

Meer dan een miljoen Nederlanders doen mee, maar tot nu toe is Niek Schovers uit Groenlo de állerbeste voorspeller in de populaire EK Voetbal-pool van Scorito. Tot verbazing van de Achterhoeker zelf, en zijn collega's bij Welgro, staat hij helemaal bovenaan in de ranglijst.

Nick Hermsen | Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“Een beetje mazzel moet je hebben”, zegt de nuchtere Niek, die zijn topscore niet aan zag komen. “Sommige dingen kun je wel nagaan. Maar andere dingen, zoals dat Oostenrijk eerste werd in de poule, zijn verassend. Voor de rest blijft het toch gokken. Het moet jouw kant op vallen.” Collega Jeroen van Houten is de nummer twee van de pool op werk: “Hij is voor Feyenoord, dus verstand heeft hij niet. Hij heeft gewoon geluk, dat kan niet anders.”

Toen Niek bij de beste driehonderd in de ranglijst van Scorito kwam, was dat al opvallend. Inmiddels is zijn telefoon volledig ontploft. “Toen ik eerste werd, kwamen er wel heel veel mensen met reacties”, zegt de Welgro-werknemer. “Ook naar mijn vrouw toe. Die kreeg ’s ochtends om 06.00 uur al berichten of het haar Niek was...”

Nederland-Engeland?
Woensdagavond komt Nederland weer in actie, in de halve finale tegen Engeland. Wat de meestervoorspeller uit Groenlo verwacht? “Engeland is niet best op dit moment. Nederland heeft sommige wedstrijden met de hakken over de sloot gewonnen, maar ik denk dat Nederland er wel staat. Ik heb Engeland trouwens als eindwinnaar in de finale. Maar ik verwacht niet dat ik daar gelijk in heb.”

Lees ook

TreinDE10

Onderzoek naar nieuwe treinverbinding met Duitsland

NS onderzoekt samen met Deutsche Bahn of er een extra internationale intercity kan gaan rijden tussen Nederland en het Duitse Ruhrgebied, met een stop in Arnhem. Dit kan voor reizigers uit de Achterhoek de OV-verbinding met Duitsland flink verbeteren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.