gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Meestervoorspeller Niek uit Groenlo staat bovenaan in Scorito-pool

b370546b59d05264e9f145963bf95464.jpg

Meer dan een miljoen Nederlanders doen mee, maar tot nu toe is Niek Schovers uit Groenlo de állerbeste voorspeller in de populaire EK Voetbal-pool van Scorito. Tot verbazing van de Achterhoeker zelf, en zijn collega's bij Welgro, staat hij helemaal bovenaan in de ranglijst.

Nick Hermsen | Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“Een beetje mazzel moet je hebben”, zegt de nuchtere Niek, die zijn topscore niet aan zag komen. “Sommige dingen kun je wel nagaan. Maar andere dingen, zoals dat Oostenrijk eerste werd in de poule, zijn verassend. Voor de rest blijft het toch gokken. Het moet jouw kant op vallen.” Collega Jeroen van Houten is de nummer twee van de pool op werk: “Hij is voor Feyenoord, dus verstand heeft hij niet. Hij heeft gewoon geluk, dat kan niet anders.”

Toen Niek bij de beste driehonderd in de ranglijst van Scorito kwam, was dat al opvallend. Inmiddels is zijn telefoon volledig ontploft. “Toen ik eerste werd, kwamen er wel heel veel mensen met reacties”, zegt de Welgro-werknemer. “Ook naar mijn vrouw toe. Die kreeg ’s ochtends om 06.00 uur al berichten of het haar Niek was...”

Nederland-Engeland?
Woensdagavond komt Nederland weer in actie, in de halve finale tegen Engeland. Wat de meestervoorspeller uit Groenlo verwacht? “Engeland is niet best op dit moment. Nederland heeft sommige wedstrijden met de hakken over de sloot gewonnen, maar ik denk dat Nederland er wel staat. Ik heb Engeland trouwens als eindwinnaar in de finale. Maar ik verwacht niet dat ik daar gelijk in heb.”

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.