gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Meerdere inbraken bij bedrijven Montferland

55c817d47d383568f68eaa5787fb6d63.jpg
Redactie REGIO8 |
In totaal is er, met wisselend succes, geprobeerd in te breken in drie bedrijven in Braamt en een in Beek. Zo werd er gepoogd binnen te komen in een horecabedrijf aan de Hooglandseweg. Inbrekers kwamen daadwerkelijk binnen in horecazaken aan de Landweerswal en aan de Graaf Hendrikstraat. Daarbij is ook buit gemaakt. Bij een bedrijf aan de Matjeskolk in Beek, enkele kilometers verwijderd van Braamt, zijn goederen weggenomen van het bedrijventerrein. Wat er precies buit is gemaakt, wil de politie lopende het onderzoek niet zeggen.

De politie heeft inmiddels een buurtonderzoek uitgevoerd en er is ook gezocht naar sporen. Directe resultaten heeft dit nog niet opgeleverd. De politie laat via een Facebook-bericht weten op zoek te zijn naar getuigen.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-21 at 21.43.22.jpeg

Nieuwe wethouders Oude IJsselstreek: gemiddelde leeftijd college flink omlaag

Oude IJsselstreek heeft als eerste Achterhoekse gemeente een nieuw college geïnstalleerd. Lokaal Belang, PvdAGroenLinks, CDA en VVD zijn eruit, met deze vijf wethouders gaan ze het de komende vier jaar doen. Waar de eerste twee partijen drie oudgedienden inzetten, komen de VVD en het CDA met twee jonge nog onervaren wethouders. De gemiddelde leeftijd van het college gaat hiermee van ongeveer 59 naar 49 jaar.

FietsBingo40.jpg

Bingo en opfriscursus: aandacht voor fietsveiligheid in Doetinchem

De Nationale Doortrapdagen zijn woensdag afgetrapt bij de Verse Kers in Wehl. Dit gebeurde met een fietsbingo door Doetinchem gericht op senioren. Deelnemers kunnen de komende tijd langs verschillende ondernemingen om stickers te halen, met als belangrijkste doel: ouderen die zo lang mogelijk veilig blijven fietsen. En natuurlijk om bingo te krijgen. 

burgemeester Staprlkamp.jpg

Kunstproject: Poëziemachine brengt Bocholt en Aalten dichterlijk dichter bij elkaar

Lyriek aan beide kanten van de grens: met de Poëziemachine komen Bocholt en Aalten op dichterlijke wijze dichter bij elkaar. In totaal zijn 23 teksten geselecteerd uit zo’n 50 inzendingen, met bijdragen van onder anderen de burgemeesters Christian Mangen en Anton Stapelkamp.

Vlaggenlijn Wehl+Wandelen.jpg

Wehlse vlaggetjes wapperen voor wandelaars én hartveiligheid

De wandelvierdaagse in Wehl is in volle gang. Beweging en gezelligheid staan centraal, ook voor inwoners, die met karakteristieke geel-blauwe vlaggenlijnen de wandelaars feestelijk onthalen. Een initiatief van Martin Bouwmeester, die zich hard maakt voor meer AED’s in de regio. De opbrengst gaat naar onderhoud van deze apparaten.

BAL.png

Amateurclubs in juni voor rechter tegen weekendvoetbal

De strijd die een groep amateurclubs vechten tegen de nieuwe weekendcompetitie van de KNVB, komt 23 juni voor de rechter. In het zogeheten weekendvoetbal dat na de zomer moet gelden, zullen clubs die nu nog of op zaterdag of op zondag spelen, worden samengevoegd.

Marije0.png

Montferlandse wethouder Eleveld wil lijsttrekker PRO Gelderland worden

Marije Eleveld, op dit moment nog onafhankelijk wethouder in de gemeente Montferland, doet een gooi naar het lijsttrekkerschap in de provinciale staten van Gelderland. Waar de move voor buitenstaanders verrassend is, is dat voor Eleveld niet het geval. Hiermee lijkt wel duidelijk dat ze er niet nog een periode als wethouder van Montferland aan vastknoopt.