Ulft, Netherlands

Medewerkers Arriva gaan staken op 28 mei

Vervoerder Arriva heeft besloten om mee te doen aan de landelijke stakingsactie op 28 mei. Dat houdt in dat ook de Achterhoek rekening moet houden met overlast.
Regio8 | 24 mei 2019 09:50 | Aangepast op 24 mei 2019 09:50
"We zijn aan het inventariseren wat de gevolgen zijn voor de dienstregeling en in welke regio's", laat Arriva weten. Hoe groot de overlast voor reizigers wordt, hangt namelijk af van de stakingsbereidheid van het personeel. Waarschijnlijk wordt dat op de dag zelf pas duidelijk. Of treinen van Breng wel rijden, is nog onduidelijk. Breng adviseert hun website en sociale media kanalen in de gaten te houden.

Personeel van het openbaar vervoer, inclusief de NS, legt dinsdag 24 uur lang het werk neer voor een beter pensioen. FNV roept andere sectoren ook op om te staken, maar dan op 29 mei. Studenten en medewerkers van onderwijsinstellingen dreigen door de ov-staking in de problemen te komen.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Suzan & Freek gaan deze zomer toch optreden: ‘Genieten is voor ons muziek maken’

Het Achterhoekse duo Suzan & Freek gaat deze zomer optreden, ondanks de ongeneeslijke ziekte van Fre...

Een keer rustige politieke week in Winterswijk: over aanpak lichthinder en vergroening winkelstraat kun je niet tegen zijn

Na roerige politieke weken, lijkt de rust in bestuurlijk Winterswijk weer teruggekeerd te zijn. Van ...

Supporters in de rij voor clubhistorie van De Graafschap: ‘Het is een aardige unit’

Tientallen Superboeren stonden donderdagavond in de rij bij stadion De Vijverberg om een stukje club...

Zwoele zomernachten in aantocht voor de Achterhoek volgens weerboer Gerrit

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Tieners bezaaien schoolplein met glasscherven in Lochem

Een groep minderjarige jongeren heeft vorige week een hoop glasscherven achtergelaten op het schoolp...

Mountainbiker gewond na aanrijding tussen Beek en Zeddam

Bij een aanrijding nabij Zeddam is vrijdagochtend een mountainbiker gewond geraakt. De weg tussen Be...