gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Masturberende man betrapt in Doetinchem

b86e7b36d4eb2dcd52f255a3b2221eb8.jpg
Redactie REGIO8 |
"We kregen melding van een meisje die vanuit de stad door het tunneltje fietste", aldus wijkagent Frans Geerdink. Ze fietste rond 18:45 uur vanuit het stadscentrum van Doetinchem richting woonwijk De Huet, toen ze bij de fietstunnel op de kruising van de Liemersweg met de Europaweg werd geconfronteerd met de schennispleger. "Hij stond een meter uit de berm, met de broek op de enkels, zichzelf te bevredigen", zo schetst de wijkagent het beeld. "Zij is vervolgens snel doorgefietst, maar op dat tijdstip moeten er meer mensen geweest zijn die hem hebben gezien."

De politie zoekt namelijk naar meer getuigen. "We willen graag een beter signalement hebben", aldus Geerdink. Hij benadrukt dat mensen zo snel mogelijk na het constateren van een schennispleger de politie moeten bellen. "Zo lang doe je dat bevredigen natuurlijk niet", aldus de wijkagent. Begin oktober werd er aan de Liemersweg ook al een schennispleger betrapt. Het is niet duidelijk of de zaken met elkaar te maken hebben.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-01 at 16.21.12.jpeg

Flinke ravage bij ongeval op de Zelhemseweg in Halle

Bij een botsing op de Zelhemseweg in Halle is maandagmiddag een flinke ravage ontstaan. Een auto kwam door onbekende reden op de verkeerde weghelft terecht, met botsing als gevolg.

Schermafbeelding 2026-06-01 162301.png

Flinke schade door waterballon op voorruit in Doetinchem, politie zoekt jonge dader

Een op het eerste oog onschuldige waterballon die richting een auto werd gegooid op de Liemersweg in Wehl, heeft maandagmiddag voor onverwacht veel schade gezorgd. De politie is daarom op zoek naar de jongen die de ballon heeft gegooid.

AZCDidam0.png

Gemeenteraad dwingt college Montferland tot pas op de plaats rond azc

De gemeente Montferland maakt een pas op de plaats in de opvang van vluchtelingen. Eerder werd er nog een plan gedeeld waarin duidelijk werd dat de gemeente één azc voor 250 mensen wilde openen. Dit gaat nu (alweer) terug naar de tekentafel.

DonutFestival0.jpg

Geen barricades, maar plantenstekjes en praattafels: hoe de Achterhoek oefent met de donuteconomie

In de Toltuin in Beltrum klonk zondag geen protestleus en wapperden geen spandoeken. Het Donutfestival koos voor een andere toon: marktkraampjes met herbruikbare kleding, plantenstekjes en producten uit gemeenschappelijke moestuinen, en tafels waar bezoekers met koffie of vlierbloesemwater met elkaar in gesprek gingen.

WhatsApp Image 2026-05-31 at 18.15.11.jpeg

Na MS-diagnose van Sam (24) komt vriendinnengroep in actie: meer dan 8.500 euro opgehaald

Wat begon als een idee van een hechte vriendinnengroep, groeide uit tot een actie die veel meer losmaakte dan alleen sportieve prestaties. Tijdens de Quintusloop in Hengelo kwamen zondag tientallen mensen in actie onder de naam ‘F*CK MS’ om geld op te halen voor onderzoek naar multiple sclerose (MS) en om hun vriendin Sam van Til een hart onder de riem te steken, en dat is gelukt. Er is meer dan 8500 euro opgehaald.

Op volle kracht passeert de Berkel de stuw onder aan de Berkelmühle in Stadtlohn. Rechtsboven het beeld van Die Badende. Foto Sander Grootendorst.jpg

Extreme bui kan tussen Borculo en Lochem tot grootschalige overstromingen leiden

Het stroomgebied van de Berkel dwingt Nederland en Duitsland tot intensieve samenwerking. Klimaatproblemen houden immers niet op bij de grens. Hoewel de Berkel aan Duitse kant nog maar een klein riviertje is, vormt het hele stroomgebied een duidelijk kader voor gezamenlijke maatregelen. Volgens de betrokken bestuurders kan die samenwerking zelfs als voorbeeld dienen voor de rest van Europa.