gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Mañana Mañana 2017 op losse schroeven

aca3bacc460c32851da647db55fbe862
Redactie REGIO8 |
Reden voor de verhuizing is de grondsoort van Landgoed Enghuizen. De grond kan na een festivalweekend niet goed genoeg herstellen. “De praktische nadelen van het landgoed vonden wij altijd van ondergeschikt belang, omdat de plek zo ontzettend mooi is. Maar na een goed gesprek met Graaf van Rechteren Limpurg over de toekomst van Landgoed Enghuizen en ons festival hebben wij besloten dat het voor beide partijen beter is om op zoek te gaan naar een nieuwe plek voor Mañana Mañana.”

“De organisatie heeft inmiddels tal van alternatieve locaties bezocht, maar het is nog niet gelukt om een plek te vinden met de vergelijkbare magie van Landgoed Enghuizen die uiteindelijk ook daadwerkelijk beschikbaar is”, verklaart de Feestfabriek. De voorverkoop van het festival, die eigenlijk op 1 december zou starten, wordt daarom uitgesteld.

De Feestfabriek, die het festival organiseert, staat open voor tips en suggesties. De voorkeur gaat uit naar een mooie locatie die geschikt is voor de lange termijn.

Foto: REGIO8

Lees ook

Tante Rikie3

Zwarte Cross brengt eerbetoon aan Tante Rikie met slogan voor 2027

De Zwarte Cross heeft maandagmiddag de slogan voor de editie van 2027 bekendgemaakt. Met ‘Rikie Forever!’ brengt de organisatie een eerbetoon aan Tante Rikie, de festivaldirectrice in ruste.

HybridAchterhoek (13)

Honderden atleten gaan tijdens Hybrid Achterhoek tot het uiterste

Meer dan driehonderd atleten gingen zaterdag tot het gaatje in de SSP-hal in Ulft. Tijdens de Hybrid Achterhoek combineren de deelnemers hardlopen met verschillende kracht- en conditieoefeningen. Organisator Bram de Vries krijgt energie van al die fanatiekelingen.

Jotihunt0

XXL-vossenjacht door de Achterhoek tijdens jubileumeditie van Jotihunt

26 uur lang jagen op vossen en daarbij diverse opdrachten uitvoeren om punten te behalen, dat is het doel van de Jotihunt. Honderden scouts van negen Achterhoekse verenigingen deden dit weekend tijdens de 25e editie van dit evenement een gooi naar de winst.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 14.26.00

Kortsluiting zorgt voor flinke rookontwikkeling in ’s-Heerenberg

De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt vanwege flinke rookontwikkeling in een woning aan het Rodingsveen in ’s-Heerenberg. De rook ontstond door kortsluiting in een stopcontact. Er raakte niemand gewond.

rechtbankZutphen

Cel voor Doetinchemmer (54) na poging tot verkrachting ex

Een 54-jarige man uit Doetinchem is veroordeeld voor het proberen te verkrachten en het mishandelen van zijn ex. De man heeft een gevangenisstraf gekregen van twee jaar, waarvan tien maanden voorwaardelijk.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 13.28.33

CBR ziet geen reden voor theorie-examens in de Achterhoek ondanks beoogde verhuizing

Hoewel het CBR een nieuwe locatie voor praktijkexamens in Doetinchem lijkt te hebben gevonden, is er nog altijd geen mogelijkheid voor Achterhoekers om in de regio hun theorie-examen af te leggen. Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) ziet geen aanleiding om daar verandering in te brengen.