gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Mañana Mañana 2017 op losse schroeven

aca3bacc460c32851da647db55fbe862
Redactie REGIO8 |
Reden voor de verhuizing is de grondsoort van Landgoed Enghuizen. De grond kan na een festivalweekend niet goed genoeg herstellen. “De praktische nadelen van het landgoed vonden wij altijd van ondergeschikt belang, omdat de plek zo ontzettend mooi is. Maar na een goed gesprek met Graaf van Rechteren Limpurg over de toekomst van Landgoed Enghuizen en ons festival hebben wij besloten dat het voor beide partijen beter is om op zoek te gaan naar een nieuwe plek voor Mañana Mañana.”

“De organisatie heeft inmiddels tal van alternatieve locaties bezocht, maar het is nog niet gelukt om een plek te vinden met de vergelijkbare magie van Landgoed Enghuizen die uiteindelijk ook daadwerkelijk beschikbaar is”, verklaart de Feestfabriek. De voorverkoop van het festival, die eigenlijk op 1 december zou starten, wordt daarom uitgesteld.

De Feestfabriek, die het festival organiseert, staat open voor tips en suggesties. De voorkeur gaat uit naar een mooie locatie die geschikt is voor de lange termijn.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-02 at 14.30.52

Fietser overleden na aanrijding in Doetinchem

Een fietser is overleden na een aanrijding op de Varsseveldseweg in Doetinchem. Een traumahelikopter is opgeroepen en landde in een nabijgelegen weiland, maar hulp mocht niet meer baten.

VB_FCEIGRA10

De Graafschap wil doorpakken in Eindhoven, Kwint aast op eerste treffer

Na de overwinning op FC Den Bosch op De Vijverberg hoopt De Graafschap zaterdag tegen FC Eindhoven de weg omhoog verder in te slaan. De Superboeren wonnen twee van hun laatste drie wedstrijden en trainer Thomas Duivenvoorden merkt dat het vertrouwen binnen zijn ploeg steeds verder groeit.

DiesmeToren10

Zes miljoen nodig voor Diemse toren: ‘Icoon moet behouden blijven’

Bijna zes miljoen euro is nodig om de Didamse Mariakerk en de bijbehorende toren te restaureren. De actie ‘Red de Diemse Toren’ wordt vrijdagavond officieel afgetrapt. Initiatiefnemer Ted Kok hoopt dat inwoners en bedrijven uit Didam de schouders eronder zetten.

Grens Suderwick Duitsland 2025

Achterhoek legt Duitslandplannen vast: goede buren, één koers

Het ligt niet aan de contacten met de Duitse partners. Die zijn goed. “Nederlandse en Duitse bestuurders weten elkaar snel te vinden”, zeggen Duitslandcoördinatoren Andrea Arens en Miranda van Balveren. Wat tot dusver ontbrak, was een gezamenlijke koers: één document waarin de acht Achterhoekse gemeenten vastleggen welke onderwerpen in de samenwerking met Duitsland voorrang krijgen.

WhatsApp Image 2026-10-02 at 10.55.02 (1)

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt maar aangenaam weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanuit Silvolde voorspelt Gerrit een aangenaam weekend.

Derksen_Geld2

Montferland betaalt werkende wethouder bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld

Montferland betaalt wethouder Jeanette Derksen bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld, terwijl ze gewoon actief is als wethouder. Derksen is na de gemeenteraadsverkiezingen minder gaan werken: van 100 naar 80 procent.