gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man uit Groenlo veroordeeld voor ontucht

Redactie REGIO8 |
"De man heeft zich in de periode 1 juli 2010 tot en met 5 april 2011 in Groenlo schuldig gemaakt aan het plegen van ontuchtige handelingen met een meisje van toen 15 jaar", zo laat de rechtbank in Zutphen weten. "Er was sprake van vergaande seksuele handelingen waaronder het binnendringen van haar lichaam."

De man kreeg, naast de gevangenisstraf, een werkstraf van 240 uur opgelegd. "Aan het voorwaardelijke strafdeel heeft de rechtbank bijzondere voorwaarden gekoppeld", aldus de rechtbank. "De man moet zich melden bij de reclassering en moet meewerken aan een zedenbehandeling." Ook dient de man het slachtoffer een schadevergoeding van 2000 euro te betalen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.