gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man overleden bij brand in wooncentrum Didam

b94ed3547526ffabbf17247bc431236f
Redactie REGIO8 |

De brand brak omstreeks 02.00 uur uit in het seniorencomplex aan de Schoolstraat. De brandweer kwam snel ter plaatse en ontruimde het pand. Al snel bleek dat er nog iemand binnen was, een 88-jarige man. Hij kwam ter plekke om het leven door een koolmonoxidevergiftiging. Zijn vrouw wist het pand wel tijdig te verlaten. Zij is vanwege het inademen van rook onderzocht door ambulancepersoneel en vervolgens opgevangen door familieleden.

Ongeveer vijftig bewoners zijn tijdens en na de brand opgevangen in zalencentrum Jan & Jan. In de loop van de zaterdag kon het grootste gedeelte van de bewoners terugkeren naar hun woning. Hoewel een exacte oorzaak van de brand niet bekend is, wordt brandstichting door de politie uitgesloten.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.

b6cb83c7-fe6d-473a-be77-6bc8627ebe00

Weerboer Gerrit voorspelt een druilerig weekend met af en toe een zonnetje

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit het buitengebied van Silvolde voorspelt de weerboer een druilerig weekend waarin de zon steeds meer de overhand neemt.

112MisterwegBlur

Twee motorrijders gewond bij ongeval in Winterswijk

Bij een verkeersongeval op de Misterweg in het buitengebied van Winterswijk zijn vrijdagochtend twee motorrijders gewond geraakt. De weg is tijdelijk afgesloten voor hulpverlening en bergingswerkzaamheden.