gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man mishandelt bejaard stel in Doetinchem

5932882abc30da48f529ebf3aa2aa1fb
Redactie REGIO8 |
De 41-jarige man uit Doetinchem kreeg vrijdagmiddag op straat een woordenwisseling met een bejaard stel. De politie laat weten dat de man daarop verhaal ging halen in het appartementencomplex aan de Marsmanstraat waar het stel woont. "In de hal kwam de verdachte twee oudere vrouwen tegen", zo laat de politie weten. "Hij sloeg en schopte een van de vrouwen. Ook een andere vrouw probeerde hij te schoppen, maar zij wist de verdachte te ontwijken. De mishandelde vrouw is later gewond naar het ziekenhuis gebracht."

Vervolgens zocht de man in het complex naar de woning van het bejaarde stel. "Hij ging eerst naar de verkeerde verdieping en heeft bij twee appartementen de voordeur ingetrapt. Daarbij raakte een bejaarde vrouw gewond aan haar hand." Uiteindelijk vond de man het bejaarde stel waar hij naar op zoek was: "Ook hier heeft hij de deur opengetrapt, en mishandelde het stel", aldus de politie.

Slachtofferhulp voor bewoners

Verschillende personen belden volgens de politie met het alarmnummer, waarna agenten ter plaatse kwamen. De verdachte was op dat moment al gevlucht, maar werd een tijd later op een ander adres gevonden en aangehouden. De politie heeft de bewoners van het appartement slachtofferhulp aangeboden. Ook is er een onderzoek gestart naar de exacte toedracht van het incident. De verdachte zit voorlopig vast.
Foto: REGIO8

Lees ook

46ce80aa-6972-4dbb-81e5-063fe8e90217

Mogelijk mortier uit Tweede Wereldoorlog aangetroffen Didam

Tijdens werkzaamheden op woningbouwlocatie Didam-Oost is een verdacht voorwerp aangetroffen. De werkzaamheden op de bouwplaats tussen de Heeghstraat en de Van Rouwenoortweg zijn stilgelegd.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 11.01.19

Nachtelijke autobrand in Doetinchem; politie onderzoekt mogelijke brandstichting

In een geparkeerde auto aan de Delistraat in Doetinchem is dinsdag op woensdagnacht brand ontstaan. De politie doet onderzoek naar mogelijke brandstichting.

Station Emmerich

Achterhoek krijgt mogelijk snelle opstap in Emmerich naar Amsterdam en Ruhrgebied

Emmerich wil dat de nieuwe snelle treinverbinding tussen Amsterdam en het Ruhrgebied, die in 2028 moet gaan rijden, ook op het station van de stad stopt. De SPD-fractie in de Kreistag van Kreis Kleve pleit voor officiële haltes in Emmerich. Ze zijn van mening dat het een goede ontwikkeling is voor de hele regio Niederrhein.

Dieperink10

Borculo neemt afscheid van scheidsrechter Rob Dieperink (38)

Borculo rouwt. Op veel plekken in het centrum hangen vlaggen halfstok, winkeliers hebben een poster opgehangen en uit de Joriskerk hangt de Sinterklaasvlag. Het Achterhoekse stadje neemt dinsdag afscheid van scheidsrechter Rob Dieperink.

SporthalVordenGLD

Verborgen gebreken maken renovatie sporthal Vorden bijna negen ton duurder

De verduurzaming en renovatie van sporthal 't Jebbink in Vorden dreigt bijna 900.000 euro duurder uit te vallen dan gepland. Tijdens de werkzaamheden zijn verborgen constructiefouten ontdekt en blijken extra veiligheidsmaatregelen nodig. Ook spelen netcongestie en gestegen bouwprijzen een rol.

WhatsApp Image 2026-07-21 at 08.15.51

Omwonenden horen bewoner om hulp roepen bij woningbrand in Varsseveld

Een bewoner is in de nacht van maandag op dinsdag gewond geraakt bij een woningbrand in Varsseveld. Het slachtoffer is nagekeken in de ambulance, en vervolgens naar het ziekenhuis vanwege rookinhalatie.