gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man mishandelt bejaard stel in Doetinchem

5932882abc30da48f529ebf3aa2aa1fb.jpg
Redactie REGIO8 |
De 41-jarige man uit Doetinchem kreeg vrijdagmiddag op straat een woordenwisseling met een bejaard stel. De politie laat weten dat de man daarop verhaal ging halen in het appartementencomplex aan de Marsmanstraat waar het stel woont. "In de hal kwam de verdachte twee oudere vrouwen tegen", zo laat de politie weten. "Hij sloeg en schopte een van de vrouwen. Ook een andere vrouw probeerde hij te schoppen, maar zij wist de verdachte te ontwijken. De mishandelde vrouw is later gewond naar het ziekenhuis gebracht."

Vervolgens zocht de man in het complex naar de woning van het bejaarde stel. "Hij ging eerst naar de verkeerde verdieping en heeft bij twee appartementen de voordeur ingetrapt. Daarbij raakte een bejaarde vrouw gewond aan haar hand." Uiteindelijk vond de man het bejaarde stel waar hij naar op zoek was: "Ook hier heeft hij de deur opengetrapt, en mishandelde het stel", aldus de politie.

Slachtofferhulp voor bewoners

Verschillende personen belden volgens de politie met het alarmnummer, waarna agenten ter plaatse kwamen. De verdachte was op dat moment al gevlucht, maar werd een tijd later op een ander adres gevonden en aangehouden. De politie heeft de bewoners van het appartement slachtofferhulp aangeboden. Ook is er een onderzoek gestart naar de exacte toedracht van het incident. De verdachte zit voorlopig vast.
Foto: REGIO8

Lees ook

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.