gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man mishandelt bejaard stel in Doetinchem

5932882abc30da48f529ebf3aa2aa1fb
Redactie REGIO8 |
De 41-jarige man uit Doetinchem kreeg vrijdagmiddag op straat een woordenwisseling met een bejaard stel. De politie laat weten dat de man daarop verhaal ging halen in het appartementencomplex aan de Marsmanstraat waar het stel woont. "In de hal kwam de verdachte twee oudere vrouwen tegen", zo laat de politie weten. "Hij sloeg en schopte een van de vrouwen. Ook een andere vrouw probeerde hij te schoppen, maar zij wist de verdachte te ontwijken. De mishandelde vrouw is later gewond naar het ziekenhuis gebracht."

Vervolgens zocht de man in het complex naar de woning van het bejaarde stel. "Hij ging eerst naar de verkeerde verdieping en heeft bij twee appartementen de voordeur ingetrapt. Daarbij raakte een bejaarde vrouw gewond aan haar hand." Uiteindelijk vond de man het bejaarde stel waar hij naar op zoek was: "Ook hier heeft hij de deur opengetrapt, en mishandelde het stel", aldus de politie.

Slachtofferhulp voor bewoners

Verschillende personen belden volgens de politie met het alarmnummer, waarna agenten ter plaatse kwamen. De verdachte was op dat moment al gevlucht, maar werd een tijd later op een ander adres gevonden en aangehouden. De politie heeft de bewoners van het appartement slachtofferhulp aangeboden. Ook is er een onderzoek gestart naar de exacte toedracht van het incident. De verdachte zit voorlopig vast.
Foto: REGIO8

Lees ook

Zon0

Code geel vanwege hitte in de Achterhoek

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor hitte in de Achterhoek. De weerswaarschuwing is afgegeven tot en met vrijdag.

Drone fotografie hennep

Wildkwekerij met zo'n tien hennepplanten gevonden in Lochem

Groene Boa’s hebben in het buitengebied van Lochem een illegale wietplantage gevonden. Tussen de bomen was een wildkwekerij gemaakt met zo’n tien hennepplanten.

pride vlag

Achterhoek Pride hangt regenboog vlag halfstok: 'De aanslag in Berlijn raakt ons diep'

De organisatie van Achterhoek Pride roept op om woensdag 29 juli de regenboogvlag halfstok te hangen. Deze actie wordt georganiseerd om stil te staan bij de slachtoffers van de aanslag in Berlijn tijdens het slotfeest van de Pride. Het doel is om met deze actie een krachtig statement te maken tegen elke vorm van haat en geweld tegen de lhbtiqa+ -gemeenschap.

Hidde Jurjus

Achterhoeker Jurjus tekent voor drie seizoenen in Volendam

Doelman Hidde Jurjus heeft een contract voor drie jaar getekend bij eerstedivisionist FC Volendam. De 32-jarige Achterhoeker was transfervrij na zijn vertrek bij FC Groningen en tekent nu bij de competitiegenoot van De Graafschap.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 11.33.17

Brand in bos bij Zeddam, kampvuur met worsten is de boosdoener

In het bos tussen Zeddam en ’s-Heerenberg heeft een brandje gewoed. De oorzaak van de brand is een kampvuurtje geweest waar worstjes op zijn gebakken.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 11.22.22

Zorgaanbieder in Doetinchem moet cliënten overdragen na ingrijpen inspectie

De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) heeft zorgaanbieder CuraCo in Doetinchem vier weken de tijd gegeven om hun cliënten over te dragen aan een andere zorgaanbieder. Volgens de inspectie wordt de zorg met ernstige tekortkomingen aangeboden.