gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man mishandelt bejaard stel in Doetinchem

5932882abc30da48f529ebf3aa2aa1fb.jpg
Redactie REGIO8 |
De 41-jarige man uit Doetinchem kreeg vrijdagmiddag op straat een woordenwisseling met een bejaard stel. De politie laat weten dat de man daarop verhaal ging halen in het appartementencomplex aan de Marsmanstraat waar het stel woont. "In de hal kwam de verdachte twee oudere vrouwen tegen", zo laat de politie weten. "Hij sloeg en schopte een van de vrouwen. Ook een andere vrouw probeerde hij te schoppen, maar zij wist de verdachte te ontwijken. De mishandelde vrouw is later gewond naar het ziekenhuis gebracht."

Vervolgens zocht de man in het complex naar de woning van het bejaarde stel. "Hij ging eerst naar de verkeerde verdieping en heeft bij twee appartementen de voordeur ingetrapt. Daarbij raakte een bejaarde vrouw gewond aan haar hand." Uiteindelijk vond de man het bejaarde stel waar hij naar op zoek was: "Ook hier heeft hij de deur opengetrapt, en mishandelde het stel", aldus de politie.

Slachtofferhulp voor bewoners

Verschillende personen belden volgens de politie met het alarmnummer, waarna agenten ter plaatse kwamen. De verdachte was op dat moment al gevlucht, maar werd een tijd later op een ander adres gevonden en aangehouden. De politie heeft de bewoners van het appartement slachtofferhulp aangeboden. Ook is er een onderzoek gestart naar de exacte toedracht van het incident. De verdachte zit voorlopig vast.
Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-27 at 21.06.20.jpeg

‘Ontbrekend stukje kunstgeschiedenis’: Jan Toorops band met Ulft eindelijk vastgelegd

Eén zoekopdracht op de Wikipediapagina van kunstenaar Jan Toorop zegt genoeg. Wie zoekt op het woord ‘Ulft’, krijgt geen enkele hit. Opmerkelijk, want de kunstenaar verbleef rond 1900 bijna twintig jaar lang regelmatig in het Achterhoekse dorp. Voor de Ulftse Stichting Jan Toorop was dat aanleiding om een boek over die periode uit te brengen.

20260528_104650.jpg

E-Waste Race afgetrapt op basisschool Bonteburg: ‘Zonde voor de natuur'

Dertig leerlingen van Jenaplan basisschool De Bontebrug hebben donderdag de E-Waste Race afgetrapt. De komende weken gaan ze proberen om zoveel mogelijk elektronisch afval in te zamelen en te recyclen.

REKKEN.jpg

Rekken in beeld voor tijdelijke opvang gevangenen door cellentekort

Verslavingszorg Tactus wil een deel van hun pand in Rekken verhuren aan de Dienst Justitële Inrichtingen (DJI). Zij zoeken namelijk naar een locatie om meer gedetineerden kunnen huisvesten vanwege een landelijk cellentekort. Het is de bedoeling dat een ‘nieuwe doelgroep’ gevangenen zijn intrek neemt in het pand.

WhatsApp Image 2026-05-28 at 12.28.24.jpg

Gaanderense ondernemer zet waarschuwingsbord bij flexflitser: ‘Boetes lopen gigantisch op’

Het zal de meeste mensen uit Gaanderen en omgeving niet ontgaan zijn: dé flitser die tijdelijk aan de Rijksweg staat. De gemeente heeft deze zogenoemde ‘flexflitser’ sinds kort geplaatst om het aantal hardrijders terug te dringen. De medewerkers van Lady W Mode hebben nu zelf het heft in handen genomen en hebben een opvallend bord geplaatst om automobilisten te waarschuwen voor de torenhoge boetes.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Bronckhorst sluit 2025 af met miljoenenoverschot, maar waarschuwt voor tekorten

De gemeente Bronckhorst sluit 2025 af met een positief resultaat van 7,9 miljoen euro. Volgens het college staat de gemeente er financieel gezond voor, mede doordat de algemene reserve eind vorig jaar uitkwam op ruim 32 miljoen euro.

bliksem1.jpeg

Code geel voor de Achterhoek: weekend start met onweer

Wie had gehoopt het weekend af te kunnen trappen met een barbecue in de achtertuin, moet zijn plannen even bijstellen. Het KNMI heeft voor vrijdagmiddag en -avond code geel afgegeven voor de Achterhoek.