Ulft, Netherlands

Man in boeien geslagen na woningbrand in 's-Heerenberg

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
In een woning in ’s-Heerenberg heeft donderdagochtend een brand gewoed. De politie heeft een aanhouding verricht vanwege brandstichting, mogelijk gaat het om de eigenaar van het huis.
Redactie REGIO8 | 28 maart 2024 09:44 | Aangepast op 28 maart 2024 09:44
De brand in de twee-onder-een-kapwoning aan de Hogestraat ontstond rond 07.45 uur. Vermoedelijk heeft de aangehouden man zelf het vuur veroorzaakt, in de woonkamer van het huis. Brandweerlieden hadden na aankomst weinig moeite om de brand te blussen. Na aankomst van de politie is de vermoedelijke brandstichter aangehouden.

De politie ter plaatse kon niet aangeven of om de bewoner of eigenaar van het pand ging. Buurtbewoners bevestigen dit wel en geven aan dat er vaker sprake is van overlast rond de woning waar de brand woedde. Niemand is gewond geraakt door het vuur.

Lees ook

Plavei investeert vijftig miljoen in Drieheuvelenpark ‘s-Heerenberg: ‘Ons grootste project ooit’

Nog nooit pakte woningcorporatie Plavei zo’n groot project aan. Samen met de gemeente Montferland wo...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Met Fellinger als ‘burgemeesterbakker’ komen Dames van Bergh in actie

Geen vuurwerk, wél koekjes. In het centrum van ’s-Heerenberg bakken de Dames van Bergh op dinsdag 30...

Externe controle bij IKC ’s-Heerenberg zorgt mogelijk voor nieuwe vertraging

De ingreep van de gemeenteraad om het vastgelopen IKC-project weer op gang te brengen, zorgt voorlop...

Honden zorgen voor ‘gezellige chaos’ bij kerstfotoshoot in 's-Heerenberg

De feestdagen komen er weer aan, een tijd waarin mensen én hun huisdieren graag samen zijn. Daarom b...