Ulft, Netherlands

Man in boeien geslagen na woningbrand in 's-Heerenberg

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
In een woning in ’s-Heerenberg heeft donderdagochtend een brand gewoed. De politie heeft een aanhouding verricht vanwege brandstichting, mogelijk gaat het om de eigenaar van het huis.
Redactie REGIO8 | 28 maart 2024 09:44 | Aangepast op 28 maart 2024 09:44
De brand in de twee-onder-een-kapwoning aan de Hogestraat ontstond rond 07.45 uur. Vermoedelijk heeft de aangehouden man zelf het vuur veroorzaakt, in de woonkamer van het huis. Brandweerlieden hadden na aankomst weinig moeite om de brand te blussen. Na aankomst van de politie is de vermoedelijke brandstichter aangehouden.

De politie ter plaatse kon niet aangeven of om de bewoner of eigenaar van het pand ging. Buurtbewoners bevestigen dit wel en geven aan dat er vaker sprake is van overlast rond de woning waar de brand woedde. Niemand is gewond geraakt door het vuur.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats...

Overleden vrouw aangetroffen in woning in ‘s-Heerenberg, onderzoek van start

In een woning aan de Commandeur in ‘s-Heerenberg is donderdag een overleden vrouw aangetroffen. De p...

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...

Achterhoekse politie gaat extra controleren op telefoongebruik in het verkeer

De Achterhoekse politie gaat in de maand augustus extra handhaven op het gebruik van mobiele telefoo...

Vrouw met twee kinderen raakt gewond na woordenwisseling in Doetinchem

Een vrouw met twee kinderen is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat ze geduwd werd na een woordenwisse...

Fietser gewond bij aanrijding in Zeddam

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Terborgseweg en de Bornhofweg in Zeddam is zaterdagmid...