Ulft, Netherlands

Man filmt ontklede vrouw en haar naakte dochter in zwembad

Een 34-jarige man uit Aalten heeft dinsdag een taakstraf van 60 uur gekregen en een maand voorwaardelijke gevangenisstraf. Twee jaar geleden maakte hij in het zwembad van een attractiepark stiekem foto's en/of video-opnames van een gezin dat zich stond om te kleden.
Davie Klein Gunnewiek | Redactie REGIO8 | 29 augustus 2023 14:20 | Aangepast op 29 augustus 2023 14:20
De vrouw die hij vastlegde was deels naakt, haar dochter was helemaal naakt. De straf die de man dinsdag heeft opgelegd gekregen is niet alleen voor dat vergrijp: hij maakte in coronatijd ook stiekem foto's van een vrouw die tegen betaling de zonnebank gebruikte die de man op zolder had staan.

De man werd ook verdacht van het bezitten van kinderporno. Hoewel de rechtbank 'geen twijfel kent' dat de man dergelijke afbeeldingen in zijn bezit had, kan niet worden bewezen dat hij ze ook bezat in de periode waarover de rechtbank dinsdag uitspraak moest doen.
Zijn laptop en telefoon, waarop het materiaal werd aangetroffen, krijgt de man niet terug.

Foto: Afbeelding ter illustratie

Lees meer over:

Rechtbank|Aalten|

Meest gelezen

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

Lees ook

Democratie op z’n Aaltens – maar wat kunnen we leren van Duitsland?

Er is iets fascinerends aan hoe een kleine gemeente als Aalten zich vastbijt in een groot thema. Dri...

Honderden demonstranten bij infoavond azc Aalten: "In Aalten willen we geen trammelant, we willen het netjes doen"

In Aalten zijn de meningen verdeeld over het plan om een asielzoekerscentrum (azc) te openen aan de ...

Veiligheid en grootte locatie kernthema’s tijdens drukke azc-avond in Aalten: zorgen én applaus in de Zuiderkerk

De stoelen in de grote kerkzaal van de Zuiderkerk in Aalten waren donderdagavond vrijwel allemaal be...

Aalten plant asielzoekerscentrum voor 300 vluchtelingen aan de Hamelandroute

In Aalten moet een nieuw, groot asielzoekerscentrum komen. Er is voorzien in de opvang van maximaal ...

Rijinstructeur uit Didam (61) krijgt één dag cel en taakstraf voor aanranding leerling

Een 61-jarige rijinstructeur uit Didam is donderdag 8 mei door de rechtbank in Zutphen veroordeeld t...

Vrouw uit Doetinchem (44) veroordeeld voor poging tot doodslag op partner

Een 44-jarige vrouw uit Doetinchem is veroordeeld voor poging tot doodslag op haar partner, het verl...