Ulft, Netherlands

Maikel Sellink Achterhoeker van de Maand

Regio8 | 2 maart 2016 11:31 | Aangepast op 2 maart 2016 11:31

‘’Wat bijzonder, ik voel mij echt helemaal overvallen’’, zei Sellink toen directeur Dennis Seesing van Seesing Personeel het interview op de radio onderbrak. Sellink was naar de studio gelokt om te praten over Kanjers voor Kanjers en wist niets van de aanstaande onderscheiding.

‘’Er zijn meerdere mensen die Maikel hebben opgegeven. Het is prachtig wat hij doet. We zoeken iedere maand een Achterhoeker die zich onderscheidt en dat Maikel, dat heb je absoluut gedaan’’ zei Seesing over de winnaar. Bekenden van Sellink spraken hem vervolgens lovend toe.

Kanjers voor Kanjers zet zich in voor kinderen die het moeilijk hebben of langdurig ziek zijn. Zo organiseren zij elementen en proberen dromen waar te maken. Sellink werd in 2010 voor het eerst gevraagd om te helpen bij een evenement. Sindsdien is hij onlosmakelijk aan de stichting verbonden.

Meest gelezen

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Redactie REGIO8 | 2 jan 2026 12:07

Lees ook

Auto vat vlam tegenover gemeentehuis Montferland

Een auto is donderdagmiddag in brand gevlogen op de parkeerplaats tegenover het gemeentehuis van de ...

Leegstaande gebouwen Berkelland voor eventuele woningbouw in kaart gebracht

Zijn er binnen Berkelland nog leegstaande gebouwen of ongebruikte gronden die geschikt zijn voor won...

Race tegen de klok voor Leutekums Gala door sneeuw: ‘Nog flink doorwerken’

Het was even spannend of het überhaupt zou lukken, maar langzaam maar zeker verrijst er een grote te...

Geen voetbal op de Vijverberg: streep door De Graafschap-FC Den Bosch

Er wordt zondag niet gevoetbald op stadion De Vijverberg. De KNVB heeft de hele speelronde in de eer...

Auto botst door gladheid frontaal tegen boom in Steenderen

Bij een eenzijdig ongeval op de L. Dolfingweg in Steenderen is donderdagochtend een auto frontaal te...

Politieke Avond van Bronckhorst alleen online te volgen vanwege gladheid

De Bronckhorster Politieke Avond van donderdag 8 januari is alleen online te volgen. Dit heeft de ge...