gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Lonneke Slöetjes ontvangt laatste IJsselring

6e6d1088fecc04ca74fef65173fddf0b
Redactie REGIO8 |
De IJsselring werd dinsdagavond uitgereikt tijdens een bijeenkomst van de Special Olympics, waar het evenement met betrokken verenigingen en locatiehouders werd afgetrapt. Eerder zijn er ook al IJsselringen uitgereikt aan tennisster Richel Hogenkamp en voetbalster Siri Worm. De IJsselring is bedoeld voor een persoon die zich verdienstelijk maakt voor het promoten van Doetinchem als sportstad van het Oosten. De ring die dinsdagavond werd uitgereikt aan Slöetjes was de laatste in een reeks van drie.

Slöetjes, die werd geboren in Varsseveld maar ook in Doetinchem heeft gewoond, speelt als volleybalster bij het Oranje damesteam. Daarnaast speelt ze in de Turkse volleybalcompetitie bij Vakifbank uit Istanbul.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

04 Politie0

Politie onderzoekt geweldsincident bij station in Gaanderen

De politie is een onderzoek gestart naar een geweldsincident van zaterdagavond bij het station in Gaanderen. Bij het incident raakte een minderjarig iemand gewond. Niet veel later werden twee minderjarige verdachten aangehouden.

TinyHouse20

Leerlingen uit Neede timmeren nieuw onderdak voor docent: 'Niet iets wat je alle dagen doet'

Leerlingen van het Assink Lyceum uit Neede hebben de afgelopen jaren gewerkt aan een wel heel bijzonder project. Tijdens het vak bouwkunde werkten ze aan een nieuwe woning voor docent Erwin Beumer. Na vele van lesuren passen, meten, zagen en timmeren is het nieuwe onderkomen opgeleverd in de vorm van een tiny house.

WhatsApp Image 2026-06-30 at 12.17.19

Geen treinverkeer tussen Wehl en Doetinchem na aanrijding op het spoor

Tussen Wehl en Doetinchem rijden momenteel geen treinen vanwege een aanrijding op het spoor. Het is nog niet bekend wat er precies is gebeurd.

Oostrum0

Van Oostrum stopt bij ODA: ‘Ons door menig stevige etappe geloodst’

Joost van Oostrum neemt na twaalf jaar afscheid als voorzitter van de Omgevingsdienst Achterhoek (ODA). De burgemeester van Berkelland was voorzitter van zowel het dagelijks als het algemeen bestuur van de dienst.

Tempel

Oranjetempel Silvolde in mineur na nachtwedstrijd: Nederland struikelt over Marokko

Zo'n 250 nachtbrakers stonden dinsdagochtend al in alle vroegte klaar in Silvolde voor de zestiende finale van het WK tegen Marokko. Uiteindelijk werden ze niet beloond: Nederland verloor en ligt uit het toernooi. Toch was de sfeer lange tijd feestelijk.

WhatsApp Image 2026-06-30 at 06.21.35

Automobilist belandt in sloot na missen van bocht in Zelhem

Een automobilist is dinsdagochtend met zijn auto in een sloot terechtgekomen aan de Doetinchemseweg in Zelhem. Een ambulance kwam ter plaatse maar de bestuurder hoefde niet mee naar het ziekenhuis.