gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Longa’30 en DZC’68 winnaars op de Vijverberg

52a0bd94e2f8e1fc6d8be26a7287dd8d
Redactie REGIO8 |
DZC’68 werd door de jury uitgeroepen tot Vereniging van het Jaar. "Dit seizoen werd het eerste elftal kampioen en speelt de jeugd op een hoog amateurniveau", zo staat in het juryrapport. "In het verleden en heden zorgt deze club voor een uitstekende aanvoer van talenten richting het betaald voetbal. Daarnaast werkt de club aan de toekomst door vernieuwing van de accommodatie." Ook het maatschappelijke karakter van de club werd bewierookt. Naast de prijs voor Vereniging van het Jaar, werd Jan Minkhorst van de Doetinchemse club verkozen tot Voorzitter van het Jaar.

Fons Rouwhorst van het Lichtenvoordse Longa’30 mocht de prijs voor Vrijwilliger van het Jaar in ontvangst nemen. Ook de prijs voor Talent van het Jaar (Lois Niënhuis) ging naar Longa. De speelster maakt volgend seizoen de overstap naar FC Twente. Tot Scheidsrechter van het jaar werd Hans Migchelbrink verkozen.

Foto: REGIO8

Lees ook

VlagGaanderenInzet

Gaanderen kiest eigen dorpsvlag: 'Hopelijk gaat die straks overal wapperen'

Gaanderen heeft een eigen dorpsvlag. Uit meerdere inzendingen kreeg het ontwerp van Miranda Smit-Reijers de meeste stemmen. Als het aan Dorpsraad Gaanderen ligt, is de nieuwe vlag straks op zoveel mogelijk plekken in het dorp te zien. Of die er daadwerkelijk komt te hangen, is nog wel de vraag.

Bord Didam

Conceptwoningen Didam opnieuw vertraagd, nu door aansluiting stroom

De dertig conceptwoningen aan De Els in Didam worden opnieuw later opgeleverd. De woningen zouden oorspronkelijk eind 2025 klaar zijn, maar liepen al maanden vertraging op door een bunzing en een steenmarter. Nu zorgt de aansluiting op het elektriciteitsnet voor nieuwe vertraging. Plavei verwacht de woningen begin december op te leveren. Dat terwijl de woningen er in eerste instantie binnen elf maanden moesten staan.

GAGSravana20

Uitzending in teken van Sravana trapt campagne af: 'We moeten nu ook echt helpen'

Het radioprogramma van Get a Grip op REGIO8 stond woensdag in het teken van 'Het hart voor Sravana'. Het was de aftrap voor een campagne om geld op te halen voor het Achterhoekse hospice dat kampt met een financieringstekort rondom de nieuwbouw. Een van de aanjagers van de actie Sjoerd Weikamp, kroop in de rol van presentator.

OpheffingEenrichtingBeek0

Eenrichtingsweg grensovergang Beek teruggedraaid: ‘Opgelucht’

De zwarte tape op de bewegwijzering kan van de plaatsnaam Elten af en de verbodsborden kunnen weg. De Eltenseweg richting de grens bij Beek is geen eenrichtingsweg meer. Wethouder Jeanette Derksen verwijderde woensdagochtend symbolisch het verbodsbord bij de grens.

Zonne-energie-zonne-panelen-Foto-gemeente-Lochem

Bronckhorst wil energietransitie voortaan samen met inwoners vormgeven

Bronckhorst wil inwoners, ondernemers en organisaties in de gemeente een grotere rol geven in de energietransitie. Zoals eerder naar buiten is gebracht wordt de realisatie van grootschalige energieopwekking gepauzeerd, zoals de plannen voor een windpark bij Keppel-Eldrik.

WhatsApp Image 2026-09-29 at 07.22.05

Explosie Dinxperlo jaagt buurt de stuipen op het lijf: 'Ik voel me niet meer veilig'

"Het ging zo hard. De muren trilden", vertelt een vrouw uit Dinxperlo dinsdagochtend. Iets na 03.30 uur ging bij de woning naast haar een explosief af. De schrik zit er nog altijd goed in bij buurtbewoners. In de Aaldersbeeklaan, waar de knal te horen was, overheerst het gevoel van onveiligheid.