gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Longa’30 en DZC’68 winnaars op de Vijverberg

52a0bd94e2f8e1fc6d8be26a7287dd8d
Redactie REGIO8 |
DZC’68 werd door de jury uitgeroepen tot Vereniging van het Jaar. "Dit seizoen werd het eerste elftal kampioen en speelt de jeugd op een hoog amateurniveau", zo staat in het juryrapport. "In het verleden en heden zorgt deze club voor een uitstekende aanvoer van talenten richting het betaald voetbal. Daarnaast werkt de club aan de toekomst door vernieuwing van de accommodatie." Ook het maatschappelijke karakter van de club werd bewierookt. Naast de prijs voor Vereniging van het Jaar, werd Jan Minkhorst van de Doetinchemse club verkozen tot Voorzitter van het Jaar.

Fons Rouwhorst van het Lichtenvoordse Longa’30 mocht de prijs voor Vrijwilliger van het Jaar in ontvangst nemen. Ook de prijs voor Talent van het Jaar (Lois Niënhuis) ging naar Longa. De speelster maakt volgend seizoen de overstap naar FC Twente. Tot Scheidsrechter van het jaar werd Hans Migchelbrink verkozen.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-18 at 14.47.58

Brommobiel botst tegen gevel van woning in Winterswijk aan

Een brommobiel is dinsdagmiddag tegen een woning in Winterswijk gebotst. De raam van de woning liep hierbij schade op, de bestuurder van het voertuig is naar het ziekenhuis gebracht.

BijDoortje10

Ettense huiskamer Bi-j Doortje verhuist naar kerk: ‘Nu nog een biljart’

Wie helpt de Ettense Huiskamer Bi-j Doortje aan een biljart? Alle kleine beetjes helpen. Dat is eigenlijk de oproep van het initiatief na de verhuizing van de kantine van v.v. Etten naar het café in de vernieuwde Martinuskerk. “De mensen kunnen sjoelen, kaarten maken, kaarten, rummikuppen, knutselen, eigenlijk alles wat ze willen, nu nog een biljart”, zegt Jan Slutter als vrijwilliger.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde komende tijd nog dicht: 'Langere periode met regen nodig'

Het sluizencomplex in Eefde blijft nog tot in ieder geval dit weekend dicht. Vanwege de aanhoudende droogte kwam het waterpeil onder de ondergrens, die op 9,10 meter NAP ligt en werd scheepvaart verboden op het Twentekanaal.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593

Ook 'vriend' die Lisanne doodstak in hoger beroep

De 26-jarige man uit Ulft, die twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne doodstak in haar huis in Hoog-Keppel, vecht zijn straf aan. De man werd in juli veroordeeld tot TBS met dwangverpleging maar gaat in beroep tegen deze straf. Eerder ging het Openbaar Ministerie ook al in hoger beroep.

Koen bouwman30

Achterhoekers Bouwman en Leemreize aan start Vuelta

De Achterhoekse wielrenners Gijs Leemreize en Koen Bouwman staan zaterdag in Monaco aan de start van de Vuelta a España. Beide heren reden eerder dit jaar ook de Giro d’Italia.