Ulft, Nederland
Terug

Lichaam aangetroffen op fietspad in Braamt

af77ee3c1fc2e8103dd351caa72f63e1.jpg
Redactie REGIO8 |
Omstreeks 04.00 uur kregen de hulpdiensten een melding van een lichaam op het fietspad. Volgens de politie gaat het om een man. Op de weg nabij het slachtoffer lagen verschillende brokstukken. Volgens de politie heeft er een ongeval met een auto plaatsgevonden, maar deze werd ter plaatse niet aangetroffen.

De Hooglandseweg in Braamt is afgesloten voor verkeer, omdat er onderzoek gedaan wordt naar de toedracht. Naar verwachting is de weg vanaf 11.00 uur weer open voor verkeer. De politie is op zoek naar getuigen van het ongeval, zodat de betrokken automobilist gevonden kan worden. De politie zoekt naar een auto met schade.

UPDATE:
Woensdagochtend is in Emmerich in Duitsland een 32-jarige man aangehouden die mogelijk betrokken is geweest bij het ongeval. Zijn auto had sporen die mogelijk te linken zijn aan het incident in Braamt. De politie doet verder onderzoek.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

CampagneBronckhorst0.png

Lijsttrekkers Bronckhorster politiek trappen verkiezingscampagne af

De lijsttrekkers van de Bronckhorster politieke partijen trapten donderdag bij het gemeentehuis in Hengelo de campagne af. Op het verkiezingsdoek staan vertrouwde gezichten én nieuwe partijen. Een bekende naam is Marcel Westerink: eerder lijsttrekker van GBB, nu namens Lokaal Bronckhorst.

GerritVossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een warm weekend met stijgende temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de stuw in Ulft voorspelt de weerboer een warm weekend, met steeds stijgende temperaturen.

nepagenten20.jpg

Nepagenten maken buit in Varsseveld, gemeente en politie waarschuwen

Nepagenten hebben twee keer toegeslagen in Varsseveld afgelopen week. Wat er precies buit is gemaakt, is niet bekend. De gemeente Oude IJsselstreek en de politie waarschuwen nu wederom voor de aanwezigheid van nepagenten.

OrionStarsFener0.jpg

Einde Europese campagne Orion na nederlaag in Istanboel

Het Europees avontuur van het Doetinchemse Orion Stars zit erop na de nederlaag tegen Fenerbahçe Spor Kulübü. In de kwartfinale van de CEV Volleyball Cup werd het donderdagavond in Istanboel 3-0.

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.