Ulft, Netherlands

Lars Nieuwpoort vertrekt naar RKC Waalwijk

Verdediger Lars Nieuwpoort heeft een contract voor twee seizoenen getekend bij RKC Waalwijk. Het contract van de 24-jarige bij De Graafschap was afgelopen.
Regio8 | 22 juli 2019 15:40 | Aangepast op 22 juli 2019 15:40
"Met Lars halen we een linksbenige multifunctionele speler binnen", aldus directeur Frank van Mosselveld op de website van de Brabantse club. "Zo kan Lars zowel als centrum- en vleugelverdediger uit de voeten." Nieuwpoort was de afgelopen weken al op proef in Waalwijk. Hij was onderdeel van de selectie tijdens de trainingskampen in Garderen en Valencia.

De 24-jarige Nieuwpoort kwam in zijn jeugd uit voor AZ en speelde daarna voor Almere City en De Graafschap. De verdediger speelde in totaal 127 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie en heeft twaalf Eredivisieduels op zijn naam staan.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Redactie REGIO8 | 24 apr 2025 16:51

Dit is er allemaal te doen rond Koningsdag in Doetinchem

Viggo Zweverink | Syb Boumeester | 24 apr 2025 09:54

Lees ook

Canadese nabestaanden herdenken in Gendringen: ‘Alleen de Nederlanders doen dit, het is geweldig’

Tientallen Canadese doedelzakspelers, tamboers en vendeliers marcheerden woensdag door het centrum v...

Clubtopscorer Van Gilst ruilt De Graafschap in voor Heracles Almelo

Tristan van Gilst vertrekt na dit seizoen bij De Graafschap en tekent een contract tot medio 2028 bi...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...

De Verlosser van De Vijverberg! Nou ja zeg… Hoewel. Klinkt niet gek.

COLUMN /Er gaat bijna geen avond voorbij of hij schuift aan bij een talkshow op televisie. Als dé du...

Flinke schade bij woningbrand in Doetinchem

Bij een brand in een bijgebouw van een woning aan de Kolonel Wilsonstraat in Doetinchem is dinsdagmi...

130 nieuwe woningen op het Amphionpark in Doetinchem

Waar afgelopen week nog zo’n 3500 mensen stonden te feesten tijdens Koningsdag, staan over een aanta...