gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kruispunt J.F. Kennedylaan Doetinchem deels weer open

45c309b5acc0a3e3d2c98caf3b1d29a9.jpg

Eén van de belangrijkste verkeersaders van Doetinchem, de kruising tussen de J.F. Kennedylaan en de Rozengaardseweg, is deels weer open. Het kruispunt was sinds augustus gesloten voor al het verkeer vanwege verschillende werkzaamheden.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Het kruispunt is weer geopend voor doorgaand verkeer in beide richtingen van de Rozengaardseweg naar de Bilderdijkstraat. De J.F. Kennedylaan is vanaf de Nieuweweg tot aan de ingang van het Graafschap College nog afgesloten. Deze werkzaamheden verwacht Gemeente Doetinchem op 22 november af te kunnen ronden.

De werkzaamheden werden in het leven geroepen vanwege een deel van de J.F. Kennedylaan dat aan groot onderhoud toe was. Daarbij nam aannemersbedrijf NTP gebruik van de gelegenheid om de fietsveiligheid langs deze route te verbeteren. Zo hebben ze de fietspaden op de J.F. Kennedylaan tussen de Nieuweweg en de Rozengaardseweg verhoogt. Deze verbeteringen moet de route vooral voor fietsers veiliger maken. Op dat stuk is ook een regenwaterriool aangelegd om de afvoer van water te verbeteren.

Lees ook

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.

Thomas Duivenvoorden01.jpg

Thomas Duivenvoorden officieel nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap

Voor weinig supporters een verrassing, maar nu is het ook officieel. Thomas Duivenvoorden is vanaf het nieuwe seizoen hoofdtrainer van De Graafschap. Afgelopen seizoen was hij al assistent-trainer bij de Doetinchemse club in de eerste divisie.

GerritVossers8710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een zonnig pinksterweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de Kempermolen in Breedenbroek voorspelt hij een zonnig pinksterweekend.