gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kruispunt J.F. Kennedylaan Doetinchem deels weer open

45c309b5acc0a3e3d2c98caf3b1d29a9.jpg

Eén van de belangrijkste verkeersaders van Doetinchem, de kruising tussen de J.F. Kennedylaan en de Rozengaardseweg, is deels weer open. Het kruispunt was sinds augustus gesloten voor al het verkeer vanwege verschillende werkzaamheden.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Het kruispunt is weer geopend voor doorgaand verkeer in beide richtingen van de Rozengaardseweg naar de Bilderdijkstraat. De J.F. Kennedylaan is vanaf de Nieuweweg tot aan de ingang van het Graafschap College nog afgesloten. Deze werkzaamheden verwacht Gemeente Doetinchem op 22 november af te kunnen ronden.

De werkzaamheden werden in het leven geroepen vanwege een deel van de J.F. Kennedylaan dat aan groot onderhoud toe was. Daarbij nam aannemersbedrijf NTP gebruik van de gelegenheid om de fietsveiligheid langs deze route te verbeteren. Zo hebben ze de fietspaden op de J.F. Kennedylaan tussen de Nieuweweg en de Rozengaardseweg verhoogt. Deze verbeteringen moet de route vooral voor fietsers veiliger maken. Op dat stuk is ook een regenwaterriool aangelegd om de afvoer van water te verbeteren.

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

College van Bronckhorst zet stap naar bouw vijftien woningen in Zelhem

In het noordwesten van Zelhem kunnen waarschijnlijk vijftien nieuwe woningen gebouwd worden. De burgemeester en wethouders van de gemeente Bronckhorst vinden het een goed plan om te bouwen aan de rand van het dorp, waar dan landbouwgrond en bos zal worden opgeofferd.

Oranjetempel0.jpg

Politiek roert zich in verbod nachtwedstrijden Oranjetempel Silvolde

Dat de Oranjetempel in Silvolde tijdens nachtelijke WK-wedstrijden van het Nederlands elftal niet open mag houdt de gemoederen in Oude IJsselstreek bezig. Coalitiepartijen Lokaal Belang en PvdA-GroenLinks hebben schriftelijke vragen gesteld aan het college. Beide partijen vragen zich af waarom er niet naar een oplossing wordt gezocht zodat de Tempel toch open kan.

Grenscontrole3.jpg

EU wil dat Duitse grenscontroles stoppen

Duitsland moet stoppen met grenscontroles. Dat heeft Brussel bepaald. De Duitse controles zijn een doorn in het oog van Gelderse grensgemeentes.

Stuw0.jpg

Zeldzame rivierprik bereikt paaigronden nauwelijks door blokkades in Oude IJssel

Het gaat niet goed met de rivierprik in de Oude IJssel, blijkt uit onderzoek binnen het project Swimway Oude IJssel. De miljoenen jaren oude vis heeft het moeilijk, omdat hij zijn paaigronden in Duitsland niet goed kan bereiken. Willem Romeijn van Sportvisserij Nederland geeft uitleg over het onderzoek en de oorzaken daarvan.

GraafschapO21 training.png

Geen promotie voor De Graafschap O21: seizoen ten einde

De Graafschap O21 kan niet meer promoveren. Het beloftenteam uit Doetinchem ging tegen FC Groningen O21 woensdagavond onderuit met 3-1. Daardoor ontbreekt ook de landstitel voor de superboeren.

Onweer-1.jpg

Code geel voor de Achterhoek: ‘Pittige regen- en onweersbuien’

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek. ‘Er komen enkele pittige regen- en onweersbuien voor met kans op windstoten en hagel’, schrijft het instituut. De waarschuwing is donderdagmiddag van 12.00 tot 18.00 van kracht.