Ulft, Netherlands

Krakers verlaten na vier maanden pand in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Het voormalige pand van De Witte Molen aan de Rozengaardseweg in Doetinchem is dinsdagochtend door de politie ontruimd. Een groep krakers had het pand vier maanden in gebruik, en is zelfstandig vertrokken uit het pand.
Redactie REGIO8 | 1 april 2025 16:17 | Aangepast op 1 april 2025 16:17
De groep krakers woonde zo’n vier maanden in het pand, waar vroeger De Witte Molen in zat, in Doetinchem. In overleg met de gemeente en de politie hebben de krakers het pand zelfstandig verlaten. Een aantal van deze krakers zaten voorheen in het pand van voormalig autobedrijf Haarman, aan de Varsseveldseweg in Doetinchem.

Buiten het pand zijn vuilcontainers neergezet waar de krakers hun afval in kwijt kunnen. Volgens een woordvoerder van de politie en gemeente verliep de ontruiming zonder problemen. "We hebben in goed overleg met alle betrokkenen gezorgd voor een ordelijke afronding van deze situatie," aldus de woordvoerder.

Het pand aan de Rozengaardseweg staat al lange tijd leeg. Het is onduidelijk wat er met het pand gaat gebeuren.

Lees meer over:

Krakers|Kraakpand|

Meest gelezen

Trekkertrek keert na jaren terug in Heelweg: 'Dit is het allermooiste wat er is'

Nick Hermsen | Remco Geurts | Chayenne Oldenkotte | 18 sep 2025 16:24

Vermiste Doetinchemse vrouw (30) teruggevonden

Redactie REGIO8 | 21 sep 2025 17:15