Ulft, Nederland
Terug

Kinderen brengen burgemeester een ontbijt

c33d74408ce77af2886182c0adf2b67b.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het is hartstikke gezellig, er hangt een goede sfeer en ik heb leuke gesprekjes met de kinderen", vertelt Otwin van Dijk. “Het gaat van je lievelingskleur naar heb je huisdieren en van mijn lievelingseten tot wat ik ’s ochtends op mijn boterham heb. Sommige kinderen vroegen zelfs of je kon ‘apenkooien’ in de kantine van het gemeentehuis.” Kinderen van de Knienenbult weten heel goed te vertellen aan de burgemeester waarom gezond ontbijten belangrijk is. “Anders functioneert je lichaam niet goed”, vertelt één van de leerlingen. “Je dag start dan ook goed”, vult Maartje aan. Zij heeft de burgemeester tijdens het ontbijt ook nog kunnen vragen hoe oud hij eigenlijk is.

Van Dijk vindt het ontbijt de belangrijkste maaltijd van de dag. "Soms gaan mensen maar gauw op pad zonder gegeten te hebben. Dat is echt heel onverstandig voor kinderen, maar ook voor volwassenen. Ik zorg altijd dat ik goed heb ontbeten voordat ik weg ga en daar let mijn vrouw ook goed op", grapt van Dijk.

Foto: REGIO8

Lees ook

Peperkamp_@jozzzeph (2).jpg

Met frisse blik aast Melissa Peperkamp nog steeds op succesvolle Winterspelen

Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft nog één kans op een medaille deze Olympische Winterspelen in Italië. Op het onderdeel Big Air ging de snowboardster bij de landing onderuit, maar zondagmiddag waagt ze een nieuwe poging, op haar favoriet: Slopestyle.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 10.21.18 PM.jpeg

Invallers El Kadiri en Kwint helpen De Graafschap aan zege

De Graafschap is het carnavalsweekend goed begonnen. In Eindhoven werd er met 1-2 gewonnen van Jong PSV en heroverden de Doetinchemmers de derde plek in de Eerste Divisie.

WhatsApp Image 2026-02-13 at 15.32.36.jpeg

Auto vliegt in brand op N18 bij Varsseveld, niemand gewond

Op de N18 bij Varsseveld is vrijdagmiddag een voertuig in brand gevlogen. Vermoedelijk is de brand ontstaan door kortsluiting. Er raakte niemand gewond.

01_voorgevel.jpg

Samenwerking op ‘Campus Achterhoek’ moet onderwijs in Doetinchem versterken

De nieuwe ‘Campus Achterhoek’ krijgt steeds meer vorm. Iselinge Hogeschool en het Graafschap College willen samen een kloppend hart creëren voor mbo-, associate degree- en hbo-onderwijs in de regio. De eerste stap in die ambitie is de verhuizing van Iselinge Hogeschool naar een nieuwe vleugel, die wordt aangebouwd aan het gebouw van het Graafschap College aan de Kennedylaan. Een belangrijke ontwikkeling voor het onderwijs in Doetinchem én voor de toekomst van de hogeschool.

PlatteDroomAfl210.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken hard aan eigen droomwoning

Jonge Achterhoekers Liz Hagen, Calvin te Vaarwerk en Matthijs Hilge hebben allemaal de ambitie om in de Achterhoek hun droomhuis te realiseren. In de tweede aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de jongeren dit aan willen pakken.

d8e6138b-8b84-4b66-b085-b2657e7d17ae.jpg

Explosie in Eibergen: politie zoekt getuigen

Bij een gebouw aan de Hemstea in Eibergen is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest. De politie gaat ervan uit dat de ontploffing door menselijk handelen is veroorzaakt.