gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jurjus beter dan Pique in Italiaanse krant

e8319579d1a57a09f76880da6952eec2
Redactie REGIO8 |
De Graafschap wist zondagmiddag Ajax van de Nederlandse landstitel te houden door een 1-1 gelijkspel op de eigen Vijverberg. Doelman Hidde Jurjus wist zich tijdens deze wedstrijd te onderscheiden door een aantal knappe reddingen. Onder meer Vaclav Cerny, Arek Milik en Nemanja Gudelj konden in de tweede helft niet scoren tegen de Lichtenvoordse doelman. Dit levert hem een beoordeling van 7,5 op in de Italiaanse sportkrant.

Naast Jurjus is er nog meer Achterhoeks succes in het Italiaanse team van de week. Luuk de Jong, oud-spits van de Superboeren, staat naast Cavani (PSG) en Lacazette (Lyon) in de voorhoede.

Lees ook

Slagersmes

Man aangehouden voor zware mishandeling na steekincident met slagersmes in Ulft

Een persoon is donderdagochtend aangehouden voor zware mishandeling in Ulft. De verdachte viel een vrachtwagenchauffeur met een slagersmes aan.

Ondertekening Ned:D politiediensten

Samenwerking Nederlandse en Duitse politie krijgen stevigere basis

Nederlandse en Duitse agenten werken in de grensstreek al langer samen, zoals gezamenlijke patrouilles op de Bocholtse kermis of de politiegrenspost in Dinxperlo. Maar de overeenkomst die woensdag in Zevenaar is ondertekend, gaat over een breder mandaat, waar de Duitse Bondspolitie, NRW en de Koninklijke Marechaussee en het politiedistrict Oost-Nederland werkbaar kunnen samenwerken in een groter grensgebied dat grenst aan Noordrijn-Westfalen.

SportGorsselGLD

Gorssel zoekt nieuwe manieren om zorg bereikbaar te houden

De landelijke recordpoging buiten bewegen ging niet door vanwege de hitte, maar op het plein voor Den Oldenhof in Gorssel werd wel gewoon gesport. Voor Zorgzaam Gorssel was de ochtend vooral een manier om inwoners met elkaar in contact te brengen. Dat is volgens de initiatiefnemers hard nodig in een dorp waar de gemiddelde leeftijd inmiddels 63 jaar is.

Schermafbeelding 2026-06-24 165910

Auto meters meegesleept na botsing met vrachtwagen in Steenderen

Bij een ongeval op de L. Dolfinsweg in Steenderen zijn een auto en een vrachtwagen met elkaar in botsing gekomen. Het voertuig zou meters zijn meegesleept na de aanrijding.

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

Fietstocht goede doel Keppel  (6)

Fietsactie levert ruim 88.000 euro op voor Hersenstichting: ‘Hopen dat ze een medicijn vinden’

De Gruune Cross heeft voorlopig al ruim 88.000 euro opgehaald voor de Hersenstichting. Vrijdag fietsten 94 deelnemers een tocht van 65 kilometer door de Achterhoek. Het opgehaalde geld wordt gebruikt voor onderzoek naar een medicijn tegen dementie.