gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jovink zwaait af met een knallende eindshow

18c1daa42bb503b64993a77c32ee2b98.jpg
Redactie REGIO8 |

"Dat was hem, het ging lekker", zegt Hendrik Jan Lovink. "Het publiek was er ook klaar voor en hard er zin in. Ik vond het echt een mooi en waardig afscheid." Het veld voor het hoofdpodium stond bomvol. "Ik denk dat we nog nooit voor zoveel mensen opgetreden hebben", zegt bassist Gijs Jolink. " Soms heb je van die avonden dan loopt het gewoon." Volgens de band klopte alles. "Het heeft 25 jaar geduurd, dus het mag ook wel een keer", zegt Lovink lachend.

"Je kon ook merken na een nummer of drie à vier, toen was het ook gewoon Jovink zoals Jovink moet zijn", aldus de zanger. "Het was echt lekker zoals het hoort te zijn." De show werd afgesloten met een grote vuurwerkshow. Toch houden de mannen van Jovink de deur nog wel op een kiertje en sluiten ze een rentree niet uit.

Bekijk ook:
- The Dreamteam laat Engelse Schans stampen
- Aftermovie van de Zwarte Cross 2017 vrijdag
- Guus Meeuwis doet hevige regenval vergeten
- Camping Zwarte Cross gaat regenbui te lijf
- Stunts in Globe of Death op de Zwarte Cross

Foto: REGIO8

Lees ook

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.