gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jonge Kilderse kickbokser wil Europese titel

8590559a2568ba6217eaa6ff4f5b7777
Redactie REGIO8 |

"Het was een leuke ervaring", vertelt Verhaegh over de wereldkampioenschappen. "De wedstrijden gingen goed. Ik heb wel een zware tegenstander gehad, ik ben er ook niet zonder schrammetjes vanaf gekomen." Uiteindelijk zegevierde de jonge vechtsporter, met twee wereldtitels en een trotse vader als resultaat. "Je bent altijd natuurlijk trots op je kinderen. Je werkt er met het hele gezin aan om de jongens het naar hun zin te maken. Komt er dan een prijs of een goede partij uit en dan krijg je een gevoel van binnen, dat is haast onbeschrijfelijk", aldus vader Frenkie Verhaegh.

Het EK in Duisburg wordt 11 februari 2017 gehouden. Verhaegh focust zich nu al op die titel. Hij weet zich in ieder geval gesteund door zijn familie en zijn trainer. "Ik vraag altijd aan mijn trainer of ik voorsta in de rondes. En dan zegt hij ja of nee en dan weet ik of ik gas moet geven." Zijn ouders gaan naar alle wedstrijden van de jonge wereldkampioen mee. En dat zullen ze in de toekomst blijven doen. Frenkie Verhaegh: "Als wij er niet bij zijn dan denk ik ook dat Peter niet kan functioneren. Wat dat betreft hebben we met de trainers, met de familie en met het team een mooie groep en een hechte band. Ook met de andere kinderen die meegaan en die een partij doen, daarmee leef je helemaal mee."

Foto: REGIO8

Lees ook

John Haverdil en Marco Bouman

Help DRU door de winter, 573.000 euro nodig van raad Oude IJsselstreek

Het DRU Industriepark in Ulft is in acute nood. Het college van Oude IJsselstreek vraagt de gemeenteraad van Oude IJsselstreek om 573.000 euro om het theater met popzaal, horeca, onderwijs en ondernemingen door de winter te helpen.

GRAALM0

Duivenvoorden ziet stijgende lijn bij De Graafschap, maar waakt voor Jong FC Utrecht

De Graafschap lijkt na een uiterst moeizame start van het seizoen langzaam de weg omhoog te vinden. Toch staan de Superboeren nog altijd op de negentiende plaats in de Keuken Kampioen Divisie. Om de stijgende lijn door te trekken, wacht op De Vijverberg een treffen met de huidige hekkensluiter Jong FC Utrecht.

Merel

Montferland wil vaker ‘ja’ zeggen tegen recreatie op eigen erf

Een bed and breakfast in een leegstaand bijgebouw of hobbyworkshops met een theetuin op het eigen terrein: Montferland wil inwoners in het buitengebied meer ruimte geven voor kleinschalige recreatie. Volgens wethouder Merel Balduk sluiten de huidige regels onvoldoende aan bij wat inwoners tegenwoordig willen. “We moesten te vaak ‘nee’ zeggen tegen initiatieven die eigenlijk heel passend waren voor Montferland.”

OngevalTankstationWehl

Twee gewonden bij frontale botsing op Broekhuizerstraat in Wehl

Op de Broekhuizerstraat in Wehl zijn donderdagmiddag twee auto's frontaal met elkaar in botsing gekomen. Twee personen zijn voor controle naar het ziekenhuis gebracht. De weg is voorlopig afgesloten.

JorisClinic0

Kinderen leren veldrijden van Joris Nieuwenhuis in Zelhem: ‘We hebben gewoon plezier’

Meer dan zestig kinderen deden woensdagmiddag mee aan een veldrijclinic op de voormalige vuilnisbult in Zelhem, gegeven door Zelhemmer Joris Nieuwenhuis. De veldrijder hoopt hierdoor samen met de gemeente, KNWU en RTV Vierakker-Wichmond kinderen al jong de liefde voor de sport te leren.

Flexflitser Gaanderen

Flexflitser aan Liemersweg in Doetinchem gaat weer verhuizen

De flexflitser aan de Liemersweg in Doetinchem gaat weer verhuizen. De flitser rouleert iedere acht weken tussen drie locaties van waar twee in Gaanderen. Sinds half augustus staat deze aan de Liemersweg. Aan de Rijksweg zorgde de paal voor veel opschudding.