gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jonge Kilderse kickbokser wil Europese titel

8590559a2568ba6217eaa6ff4f5b7777
Redactie REGIO8 |

"Het was een leuke ervaring", vertelt Verhaegh over de wereldkampioenschappen. "De wedstrijden gingen goed. Ik heb wel een zware tegenstander gehad, ik ben er ook niet zonder schrammetjes vanaf gekomen." Uiteindelijk zegevierde de jonge vechtsporter, met twee wereldtitels en een trotse vader als resultaat. "Je bent altijd natuurlijk trots op je kinderen. Je werkt er met het hele gezin aan om de jongens het naar hun zin te maken. Komt er dan een prijs of een goede partij uit en dan krijg je een gevoel van binnen, dat is haast onbeschrijfelijk", aldus vader Frenkie Verhaegh.

Het EK in Duisburg wordt 11 februari 2017 gehouden. Verhaegh focust zich nu al op die titel. Hij weet zich in ieder geval gesteund door zijn familie en zijn trainer. "Ik vraag altijd aan mijn trainer of ik voorsta in de rondes. En dan zegt hij ja of nee en dan weet ik of ik gas moet geven." Zijn ouders gaan naar alle wedstrijden van de jonge wereldkampioen mee. En dat zullen ze in de toekomst blijven doen. Frenkie Verhaegh: "Als wij er niet bij zijn dan denk ik ook dat Peter niet kan functioneren. Wat dat betreft hebben we met de trainers, met de familie en met het team een mooie groep en een hechte band. Ook met de andere kinderen die meegaan en die een partij doen, daarmee leef je helemaal mee."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-11-06 at 13.02.33

Fatbikes mogelijk doelwit bij inbraakpoging in fietsenwinkel, eigenaar doet aangifte

Bij fietsenwinkel La Souris in Doetinchem is in de nacht van donderdag op vrijdag vermoedelijk een explosief afgegaan. Daardoor ontstond schade aan het winkelpand. Vermoedelijk waren fatbikes in de winkel het doelwit.

Gemeentehuis

Na kinderburgemeester krijgt Montferland mogelijk een kinderraad

Volgens goed gebruik in Montferland dient de kinderburgemeester elk jaar een motie in. Eerdere kinderburgemeesters zorgden bijvoorbeeld al voor gratis schoolfruit en een heksenwandelroute. Kinderburgemeester Laut van den Bosch gaat vol voor de democratie, in zijn motie roept hij op om te onderzoeken of er een kinderraad in Montferland kan komen. Dit werd door een grote meerderheid van de raad omarmt.

Beertje0

Bijna tweehonderd potentiële pleegouders melden zich na berenactie Montferland

Een actie van de gemeente Montferland waar gigantische knuffelberen op plekken in de gemeente staan is volgens wethouder Ingrid Wolsing een groot succes. Door middel van de beren en een informatiezuil hoopt de gemeente potentiële pleegouders te enthousiasmeren, en dat is gelukt. In de eerste week hebben 188 inwoners zich gemeld voor aanvullende informatie.

WhatsApp Image 2026-11-06 at 10.36.28

Laatste raadsvergadering Boumans eindigt met feesthoedjes en muzikaal afscheid

Feesthoedjes, een speciaal afscheidslied en een bijzondere motie. Burgemeester Mark Boumans werd donderdagavond tijdens zijn allerlaatste raadsvergadering in Doetinchem op ludieke wijze in het zonnetje gezet. Na een avond vol politieke discussies over de begroting voor 2027, verraste de gemeenteraad de vertrekkende burgemeester met een muzikaal afscheid. Al liet Boumans zich eerder op de avond ook nog één keer fel horen.

BrandEibergen

Twee bewoners gewond bij woningbrand in Eibergen

Twee bewoners van Eibergen zijn donderdagavond gewond geraakt bij een woningbrand. De brandweer was met drie voertuigen ter plaatse.

112hengeloBlurr

Bedrijfsbus botst tegen auto op beruchte kruising in Hengelo

Bij een harde botsing op de beruchte kruising bij de Kruisbergseweg in Hengelo zijn geen gewonden gevallen. Een bedrijfsbus kwam in botsing met een personenauto.