gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jonge Kilderse kickbokser wil Europese titel

8590559a2568ba6217eaa6ff4f5b7777
Redactie REGIO8 |

"Het was een leuke ervaring", vertelt Verhaegh over de wereldkampioenschappen. "De wedstrijden gingen goed. Ik heb wel een zware tegenstander gehad, ik ben er ook niet zonder schrammetjes vanaf gekomen." Uiteindelijk zegevierde de jonge vechtsporter, met twee wereldtitels en een trotse vader als resultaat. "Je bent altijd natuurlijk trots op je kinderen. Je werkt er met het hele gezin aan om de jongens het naar hun zin te maken. Komt er dan een prijs of een goede partij uit en dan krijg je een gevoel van binnen, dat is haast onbeschrijfelijk", aldus vader Frenkie Verhaegh.

Het EK in Duisburg wordt 11 februari 2017 gehouden. Verhaegh focust zich nu al op die titel. Hij weet zich in ieder geval gesteund door zijn familie en zijn trainer. "Ik vraag altijd aan mijn trainer of ik voorsta in de rondes. En dan zegt hij ja of nee en dan weet ik of ik gas moet geven." Zijn ouders gaan naar alle wedstrijden van de jonge wereldkampioen mee. En dat zullen ze in de toekomst blijven doen. Frenkie Verhaegh: "Als wij er niet bij zijn dan denk ik ook dat Peter niet kan functioneren. Wat dat betreft hebben we met de trainers, met de familie en met het team een mooie groep en een hechte band. Ook met de andere kinderen die meegaan en die een partij doen, daarmee leef je helemaal mee."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-29 at 15.24.46

Meisje gewond na aanrijding in Doetinchem

Een meisje is maandagochtend gewond geraakt bij een aanrijding op de Houtsmastraat in Doetinchem. De traumahelikopter werd opgeroepen, maar die hoefde uiteindelijk niet ter plaatse te komen.

Tanken10

Einde tankkorting in Duitsland: nog twee dagen goedkoop ‘volgooien’

De periode waarin de benzineprijzen in Duitsland tot zo’n 35 cent lager zijn dan in Nederland, loopt af. Op 1 juli komt er een einde aan de tankkorting die twee maanden geleden inging. Op 1 mei van dit jaar verlaagde bondskanselier Friedrich Merz de accijns op brandstof met 17 cent, wat direct te merken was in de portemonnee van mensen.

Iriszorg0

IrisZorg tevreden na verhuizing van opvang Doetinchem: 'Hangt veel meer rust'

Nadat de gemeenteraad van Doetinchem in februari van dit jaar instemde met de komst van een nieuwe opvanglocatie voor dak- en thuislozen aan de Amphionsstraat, is de verhuizing inmiddels afgerond. Volgens IrisZorg is de overgang van de oude panden naar het nieuwe gebouw soepel verlopen en zijn de eerste ervaringen van bewoners, medewerkers en omwonenden positief.

Vaandelhulde_eind

Kringdag 595-jarig jubileum: Netterden en Vrasselt vieren dezelfde traditie net even anders

Reeds jaren kan het Netterdense schuttersgilde rekenen op hun Duitse vrienden van schutterij Antonius uit Vrasselt- Emmerich. Ze zijn vast deelnemer bij de schuttersfeesten van Sint Walburgis in het grensdorp. En hoewel er veel gelijkenissen zijn, verwonderen de Duitsers zich over hoe het feest eraan toegaat, zoals gisteren bij de kringdag van Kring de Achterhoek ter ere van het 595-jarig bestaan van het Netterdense gilde.

WhatsApp Image 2026-06-29 at 12.48.46

Nederlandse én Duitse brandweer zoeken naar persoon in watergat Isselburg

Met man en macht wordt er gezocht naar een persoon in een watergat bij Isselburg net over de grens bij Gendringen. Bij het water werden een fiets en meerdere persoonlijke spullen aangetroffen. De Duitse hulpdiensten zoeken met assistentie van brandweer Gendringen naar de persoon in het water, als is het de vraag of deze er überhaupt in ligt.

LangeMannen10

Lange Mannen van TeamNL stellen finaleplek veilig in snikhete Saza Topsporthal

De Nederlandse volleyballers hebben zaterdag en zondag gewonnen van Israël in de Saza Topsporthal in Doetinchem, in de halve finale van de CEV European League. Ondanks het behalen van de finale, ging het na afloop vooral over de zomerse omstandigheden.