gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jonge Kilderse kickbokser wil Europese titel

8590559a2568ba6217eaa6ff4f5b7777.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het was een leuke ervaring", vertelt Verhaegh over de wereldkampioenschappen. "De wedstrijden gingen goed. Ik heb wel een zware tegenstander gehad, ik ben er ook niet zonder schrammetjes vanaf gekomen." Uiteindelijk zegevierde de jonge vechtsporter, met twee wereldtitels en een trotse vader als resultaat. "Je bent altijd natuurlijk trots op je kinderen. Je werkt er met het hele gezin aan om de jongens het naar hun zin te maken. Komt er dan een prijs of een goede partij uit en dan krijg je een gevoel van binnen, dat is haast onbeschrijfelijk", aldus vader Frenkie Verhaegh.

Het EK in Duisburg wordt 11 februari 2017 gehouden. Verhaegh focust zich nu al op die titel. Hij weet zich in ieder geval gesteund door zijn familie en zijn trainer. "Ik vraag altijd aan mijn trainer of ik voorsta in de rondes. En dan zegt hij ja of nee en dan weet ik of ik gas moet geven." Zijn ouders gaan naar alle wedstrijden van de jonge wereldkampioen mee. En dat zullen ze in de toekomst blijven doen. Frenkie Verhaegh: "Als wij er niet bij zijn dan denk ik ook dat Peter niet kan functioneren. Wat dat betreft hebben we met de trainers, met de familie en met het team een mooie groep en een hechte band. Ook met de andere kinderen die meegaan en die een partij doen, daarmee leef je helemaal mee."

Foto: REGIO8

Lees ook

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.

IMG-20260512-WA0023.jpg

Handbalclub Artemis’15 aast op eredivisieticket: ‘Ik verwacht een bomvolle Bongerd’

De Doetinchemse handbalclub Artemis’15 wil zaterdag geschiedenis schrijven. Het eerste herenteam kan in de eigen sporthal De Bongerd promoveren naar de eredivisie én het kampioenschap op naam schrijven. Weinig kan het feest meer in de weg zitten.

Container-Rijnhaven Emmerich.jpg

Grenshaven Emmerich breidt uit: vooral goed nieuws voor transportbedrijven in de regio

De Rijnhaven in Emmerich heeft een nieuwe stap gezet in de modernisering. Sinds maandag hebben ze een nieuwe containerkraan. Dat levert de Duitse grenshaven meer capaciteit op en geeft de economische ontwikkeling van Emmerich een extra impuls. Ook voor transport- en overslagbedrijven in de Achterhoek is de uitbreiding belangrijk.

WhatsApp Image 2026-05-13 at 10.42.39.jpeg

Gewonden bij botsing tussen auto's net over de grens bij Eibergen

Twee automobilisten zijn woensdagochtend net over de grens bij Eibergen tegen elkaar gebotst. Beide bestuurders raakten gewond en zijn afgevoerd naar het ziekenhuis.

A12.jpeg

Na weken verkeersellende is de A12 weer vrij

Automobilisten kunnen opgelucht ademhalen. De snelweg A12 tussen Arnhem en Duitsland is sinds vanochtend vroeg weer helemaal open, want het werk aan de IJsselbrug is klaar. Dat is een dag eerder dan gepland.

lochem gemeentehuis0.jpg

Debat over fout in procedure verdeelt Lochemse raad: 'Moeten inwoners serieus nemen'

De gemeenteraad van Lochem heeft dinsdagavond ingestemd voor een verklaring van geen bedenkingen (vvgb) voor pluimveestallen in Barchem. Daarmee is een nieuwe stap voor een omgevingsvergunning gezet. Ondanks een amendement van LochemGroen! stemde een ruime meerderheid voor het voorstel.