gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jonge Kilderse kickbokser wil Europese titel

8590559a2568ba6217eaa6ff4f5b7777
Redactie REGIO8 |

"Het was een leuke ervaring", vertelt Verhaegh over de wereldkampioenschappen. "De wedstrijden gingen goed. Ik heb wel een zware tegenstander gehad, ik ben er ook niet zonder schrammetjes vanaf gekomen." Uiteindelijk zegevierde de jonge vechtsporter, met twee wereldtitels en een trotse vader als resultaat. "Je bent altijd natuurlijk trots op je kinderen. Je werkt er met het hele gezin aan om de jongens het naar hun zin te maken. Komt er dan een prijs of een goede partij uit en dan krijg je een gevoel van binnen, dat is haast onbeschrijfelijk", aldus vader Frenkie Verhaegh.

Het EK in Duisburg wordt 11 februari 2017 gehouden. Verhaegh focust zich nu al op die titel. Hij weet zich in ieder geval gesteund door zijn familie en zijn trainer. "Ik vraag altijd aan mijn trainer of ik voorsta in de rondes. En dan zegt hij ja of nee en dan weet ik of ik gas moet geven." Zijn ouders gaan naar alle wedstrijden van de jonge wereldkampioen mee. En dat zullen ze in de toekomst blijven doen. Frenkie Verhaegh: "Als wij er niet bij zijn dan denk ik ook dat Peter niet kan functioneren. Wat dat betreft hebben we met de trainers, met de familie en met het team een mooie groep en een hechte band. Ook met de andere kinderen die meegaan en die een partij doen, daarmee leef je helemaal mee."

Foto: REGIO8

Lees ook

flitser stickers

'Beruchte' flitspaal in Gaanderen is bestickerd: 'Wie was er klaar mee?

De mobiele flitspaal die in de afgelopen vijf weken bijna 15.000 mensen op de bon heeft geslingerd voor snelheidsovertredingen in Gaanderen, is afgeplakt. Iemand heeft blauwe stickers op de camera's van de flexflitser geplakt.

WhatsApp Image 2026-06-16 at 16.38.39

‘Grootste uitdaging is in het echt te verbinden, maak er een werkwoord van’

‘Berkelland, met elkaar in verbinding!’ Een ronkende titel van vijf fracties op papier, die in de praktijk gestalte moet krijgen, zo gaf burgemeester Joost van Oostrum mee. “Verbinden is een werkwoord, je zult aan de slag moeten met elkaar. De grootste uitdaging is elkaar in het echt te verbinden, dus maak er een werkwoord van”, aldus Van Oostrum.

AZCDidam0

Centrum Didam deels dicht voor verkeer rond demonstratie met toespraak Wilders

Een deel van het centrum van Didam wordt woensdagavond afgesloten voor al het verkeer vanwege een demonstratie tegen de beoogde asielopvang in de gemeente Montferland. De gemeente heeft maatregelen getroffen die wijzen op een verwachte grote opkomst, mede door de aangekondigde aanwezigheid van PVV-fractievoorzitter Geert Wilders.

grasmat Graafschap0

Nieuwe hybride grasmat De Vijverberg: ‘Hopen dat we op tijd klaar zijn’

Het voetbal ligt alweer even stil, maar van rust is allerminst sprake op stadion De Vijverberg. In Doetinchem wordt hard gewerkt aan een splinternieuwe hybride grasmat voor de Superboeren. Op 17 augustus moet op die nieuwe mat de eerste thuiswedstrijd van het seizoen afgetrapt worden.

SupermarktAlmen0

Supermarkt blijft toch in Almen: 'Gevormd door dorpsraad en mensen uit het dorp'

Toen de vorige eigenaar van de supermarkt in Almen aankondigde te willen stoppen, kwam de dorpsraad direct in actie. Zij besloten gezamenlijk de verantwoordelijkheid voor de winkel te dragen, iets dat volgens de dorpsraad essentieel is.

WhatsApp Image 2026-06-16 at 10.56.56

Jongeman aangehouden na melding persoon te water in Doetinchem

Een melding van een persoon te water in de Oude IJssel bij Brasem in Doetinchem leidde dinsdagochtend tot de inzet van meerdere hulpdiensten. Volgens de politie ging het om een jongeman die eerder nabij de binnenstad te water was geraakt. Hij werd nagekeken door ambulancepersoneel en later aangehouden.