gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jan & Jan uit Didam behoudt plek in Top 100

b04bfec6b538522f2c2874095c424740.jpg
Redactie REGIO8 |
‘’Didam ligt dicht tegen de snelwegen A12 en A18 en zou eens moeten overwegen daar borden te plaatsen om al die automobilisten erop te wijzen dit fijne en gastvrije eetcafé op een steenworp afstand ligt. Jan & Jan heeft al een belangrijke regiofunctie’’, schrijft Misset. ‘’Ook als het volstroomt, blijft alles goed verlopen.’’

Ook in 2015 werd Jan & Jan ingedeeld op de 35e plek van Nederland, vorig jaar moest het restaurant het doen met een 58e plaats. De trotse eigenaren Geerte en Frank Gesthuizen zeiden eerder al graag een plek voor iedereen te zijn. "Iedereen voelt zich hier thuis. Dat is denk ik ons succes."

Jansen & Jansen
Eetcafé Jansen & Jansen uit Hengelo is terug te vinden op de veertiende plaats en mag zich daarmee het beste café van Gelderland noemen. De jury was onder de indruk van de organisatie en het vriendelijke personeel. ‘’Uitstekend, typisch zo’n parel die een bezoek compleet maakt’’, schrijft de jury over een jonge medewerkster.

Foto: Jan & Jan

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-05 at 12.51.28.jpeg

Auto belandt in weiland Wehl na onwelwording

Aan de Broekhuizerstraat in Wehl is donderdagochtend een bestuurder onwel geraakt. De persoon kwam met de auto in het weiland terecht en is naar het ziekenhuis gebracht.

RacebaanDidam0.jpg

Louis en Didi Jansen bouwen droomracebaan in Didamse garage: ‘Je voelt je weer even kind’

Wat begon met een klein racebaantje uit zijn jeugd, groeide uit tot een indrukwekkend mini-circuit in de garage. Louis en Didi Jansen uit Didam bouwden de afgelopen jaren aan een uitgebreide slotracebaan, compleet met verlichting, een computersysteem en wedstrijden tegen vrienden. “Het is misschien een beetje uit de hand gelopen, maar vooral heel leuk.”

WhatsApp Image 2026-03-04 at 23.41.47 (1).jpeg

Schuur bij woning brandt af in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van woensdag op donderdag een schuur bij een woning afgebrand. Mogelijk werd de brand veroorzaakt door een accu van een elektrische fiets.

stemmen potlood.jpg

733 inwoners Doetinchem ontvangen dubbele stempas, gemeente werkt aan oplossing

Een aantal inwoners van de gemeente Doetinchem heeft door een onbekende fout niet één, maar twee stempassen in de brievenbus gekregen. Het is nog niet duidelijk bij hoeveel inwoners de dubbele levering heeft plaatsgevonden.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 09.33.57.jpeg

Auto in sloot bij Winterswijk Huppel: bestuurder naar politiebureau

Een personenauto is woensdagavond in de sloot beland langs de Vredenseweg in de Winterswijkse buurtschap Huppel. De bestuurder belandde na een bocht in de sloot, maar raakte niet gewond.

ophokplicht0.jpg

Vogelgriep bij pluimveebedrijf Neede: 97.450 kippen geruimd

In Neede, in de gemeente Berkelland, is vogelgriep vastgesteld op een pluimveebedrijf. Ongeveer 97.450 hennen op de locatie worden gedood om verspreiding van het virus te voorkomen. Daartoe heeft het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) besloten.