gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Inwoners kritisch over toekomst van Halle

56f1eba7f9e8f39a10fab153347621a9
Redactie REGIO8 |

‘’Er is duidelijk aangegeven dat er een tekort is aan starterswoningen. Je hoort van jongeren dat ze Halle een fijn dorp vinden, maar ze vragen zichzelf af waar ze moeten wonen’’, blikt René de Planque van de werkgroep terug op de avond. ‘’Wat mij betreft moeten er geschikte woningen komen voor jongeren. Je kan allerlei plannen gaan maken om de leefbaarheid te vergroten, maar als er op een gegeven moment geen mensen meer zijn die er gebruik van maken, waar doe je het dan nog voor?’’

Een eveneens veel terugkerend thema was het verkeer in het dorp. ‘’Het zware vrachtverkeer, het vele verkeer in de Dorpsstraat en het harde rijden’’, vertelt werkgroeplid Ruth van Schriek. ‘’Ook het gebruik van zonnepanelen is veel genoemd, misschien kan een boer panelen op een dak leggen en zo het halve dorp verwarmen en het behoud van zandwegen is een punt.’’

De werkgroep gaat op korte termijn de ideeën bundelen en in samenspraak met de gemeente bekijken welke plannen uitgevoerd kunnen worden.

Foto: REGIO8

Lees ook

BrandBeltrum

Brandweer blust brandend afval op akker in Beltrum

De brandweer heeft maandag een beginnende brand op een akker in Beltrum weten te blussen. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak.

FayeWissing0

Faye (16) uit Braamt is Miss Teenager Netherlands: ‘Had dit echt niet verwacht’

De 16-jarige Faye Wissing uit Braamt mag zich het komende jaar Miss Teenager Netherlands noemen. Ze won in Veenendaal de grote finale en eindigde als nummer één van zo’n vierhonderd aanmeldingen. Toen ze te horen kreeg dat ze had gewonnen, wist ze niet wat haar overkwam.

lichtenvoorde112

Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde is een persoon gewond geraakt. De automobilist kwam in de berm terecht waardoor hij onder andere een boom ramde.

Snelle

Deze artiesten treden op bij Thuis Bij Snelle Festival

Guus Meeuwis, Kraantje Pappie en Miss Montreal treden volgend jaar op in recreatiegebied Bussloo tijdens het Thuis Bij Snelle Festival. Het is de tweede editie van het eendaagse festival van de Gorsselse artiest Snelle.

JETTEN

VNG Jaarcongres strijkt neer in de Achterhoek: ‘Geweldig voor de hele regio’

De Achterhoek is dit jaar het decor van het jaarlijkse VNG-congres. Duizenden bestuurders uit het hele land komen twee dagen samen om te netwerken en belangrijke thema’s te bespreken. Onder hen zijn koningin Máxima en minister-president Rob Jetten. Zij werden ontvangen met typisch Achterhoekse tradities, met onder meer een fanfare, de Slag om Grolle en het bloemencorso.

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Inspreekster na benoeming nieuwe wethouder asielopvang: ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’

De inspreekster tegen de komst van een opvang voor ontheemde Oekraïners in Neede feliciteerde de nieuwe wethouder Erwin Versteeg op site van Nieuws uit Berkelland na diens benoeming. ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’, aldus Claudia Eikelboom-Steinhoff.